druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

AKTUALNOŚCI

ĆWIERĆWINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK
20-04-2018

 

ZAPOWIEDŹ:

ĆWIERĆWINAŁ MISTRZOSTW

POLSKI MŁODZICZEK

 

Czas szybko płynie. JUŻ ZA TYDZIEŃ W DNIACH 27-29 KWIETNIA MŁODZICZKI NASZEGO KLUBU  PROWADZONE PRZEZ TRENER EWĘ KSIĄZKĘ WEZMĄ UDZIAŁ W TURNIEJU ĆWIERĆFINAŁOWYM MISTRZOSTW POLSKI.

TURNIEJ ZOSTANIE ROZEGRANY W GDAŃSKU A GOSPODARZEM TURNIEJU BĘDZIE MIEJCOWY KLUB GADANIA GDAŃSK.
STAWKĄ TURNIEJU BĘDZIE AWANS DO GRONA 16 NAJLEPRZYCH DRUŻYN W POLSCE.


ZASADY ROZGRYWANIA TURNIEJU

W turnieju weźmie udział 6 zespołów to jest::

1. PIĄTKA TUREK; 2. GADANIA GDAŃSK; 3. PAŁAC BYDGOSZCZ; 4. REDIA CIECHOCINO; 5. POMORZANIE SZCZECIN; 6. ALEKSANDRIA ALEKSANDRÓW KUJ.

PIERWSZA CZĘŚĆ TURNIEJU TO RYWALIZACJIA W GRUPACH:

GRUPA A

1. SKA ALEKSANDRIA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

2. UKS POMORZANIE POGODNO SZCZECIN

3. UKS REDIA CIECHOCINO

BRUPA B

1. GADANIA GDAŃSK

2. UKS PIĄTKA TUREK

3. KS PAŁAC BYDGOSZCZ

Następnie dwa najleprzez zespoły z grup utworzą cztero-zespołową grupę finałową, w której rozegrają po dwa spotkania z drużynami z grupy przeciwnej. DO TURNIEJU PÓŁFINAŁOWEGO AWANSUJĄ TYLKO DWA NAJLEPRZE ZESPOŁY.

TERMINARZ TURNIEJU:

27 KWIETNIA:

 GODZINA 13.30 - GRUPA A -   POMORZANIE SZCZECIN - REDIA CIE.

 GODZINA 15.00 - GRUPA B -   PIĄTKA TUREK - PAŁAC BYDGOSZCZ

 GODZINA 16.30 - GRUPA A -   ALEKSANDRIA ALEKSANDRÓW - REDIA CIECHOCINO

 GODZINA 18.00 - GRUPA B -   GADANIA GDAŃSK - PAŁAC BYDGOSZCZ

28 KWIETNIA

 GODZINA 10.00 - GRUPA A -   ALEKSANDRIA ALEK.- POMORZANIE SZCZ.

 GODZINA 11.30 - GRUPA B -   GADANIA GDAŃSK - PIĄTKA TUREK

 GODZINA 13.00 - MECZ O 5 MIEJSCE  - III m. gr. A - III m. gr. B

 GODZINA 16.00 - GRUPA FINAŁOWA -  I m. gr. A - II m. gr.B

 GODZINA 17.30 - GRUPA FINAŁOWA -  II m. gr. A - I m. gr.B

29 KWIETNIA

 GODZINA 10.00 - GRUPA FINAŁOWA -  II m. gr. A - II m. gr.B

 GODZINA 11.30 - GRUPA FINAŁOWA -  I m. gr. A - I m. gr.B

 

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA

A NASZYM MŁODZIKOM

ŻYCZYMY POWODZENIA !!!

 

czytaj czytaj więcej...

MŁODZICZKI WICEMISTRZYNIAMI WIELKOPOLSKI
05-04-2018

 

MŁODZICZKI

WICEMISTRZYNIAMI

WIELKOPOLSKI !!!

Patrycja Łyskawa, Daria Kaczkowska, Kornelia Janczak, Martyna Jaroma, Pola Janicka, Zuzia Krawczyk, Martyna Forma, Gabryśka Zioła, Patrycja Wojtyra, Aleksandra Kubiak, Julia Bączyk, Natalia Wojtkowiak, Weronika Karolak, Gabryśka Perlińska, Natalia Kaczkowska i Julia Zięba prowadzone przez trener Ewę Książkę WYWALCZYŁY SREBRNE MEDALE w rozgrywanym w PILE FINALE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI MŁODZICZEK.

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA

W ROZGRYWKACH CENTRALNYCH !!!

 

DROGA DO MEDALU:

Pierwszego dnia turnieju nasza drużyna rozegrała dwa spotkania w fazie grupowej z KS ASBL PIŁA oraz zespołem UKS ZSMS MALTA POZNAŃ. Oba spotkania były emocjonujące i ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZWYCIĘSTWAMI 2:1. Pozwoliło to wygrać rywalizację w grupie A, i przystąpić do półfinałów z pozycji pierwszej.

Drugi dzień zmagań to walka o medale, i kolejna dawka dużych emocji. W półfinale nasza drużyna zmierzyła się z zespołem UKS OLIMP WRZEŚNIA i po zaciętej walce W TRZECIM KOLEJNYM MECZU WYGRYWAMY 2:1. Dzięki zwycięstwu nad zespołem z Wrześni awansawliśmy do finału, w którym ulegamy  faworytkom turnieju ENEA ENERGETYK POZNAŃ 0:2

WYNIKI

DZIEŃ 1

GRUPA A

1. UKS PIĄTKA TUREK - KS ASBL PIŁA                        2:1 (25:22, 19:25, 17:15)
2. UKS ZSMS MALTA POZNAŃ - UKS PIĄTKA TUREK     1:2 (22:25, 25:20, 8:15)
3. KS ASBL PIŁA - UKS ZSMS MALTA POZNAŃ                0:2 (18:25, 14:25)

TABELA
1. UKS PIĄTKA TUREK                 4 PUNKTY - AWANS DO PÓŁFINAŁU
2. UKS ZSMS MALTA POZNAŃ      3 PUNKTY - AWANS DO PÓLFINAŁU

3. KS ASBL PIŁA                            2 PUNKTY

GRUPA B


1. UKS OLIMP WRZEŚNIA  - UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY             2:0 (25:20, 25:19)
2. ENEA ENERGETYK POZNAŃ- UKS OLIMP WRZEŚNIA                        2:1 (19:25, 25:17, 15:11)
3. UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY - ENEA ENERGETYK POZNAŃ       0:2 (11:25, 18:25)

TABELA
1. ENEA ENERGETYK POZNAŃ                   4 PUNKTY - AWANS DO PÓŁFINAŁU
2. UKS OLIMP WRZEŚNIA                        3 PUNKTY - AWANS DO PÓŁFINAŁU

3. UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY          2 PUNKTY

DZIEŃ 2

PÓŁFINAŁY

 1. UKS PIĄTKA TUREK - UKS OLIMP WRZEŚNIA

  2:1 (20:25, 25:23, 15:10)

 2.  ENEA ENERGETYK POZNAŃ - UKS ZSMS MALTA POZNAŃ

2:0 (25:23, 25:22)

MECZ O 5 MIEJSCE

 KS ASBL PIŁA  - UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY

0:2 (24:26, 19:25)

MECZ O 3 MIEJSCE

 UKS OLIMP WRZEŚNIA - UKS ZSMS MALTA POZNAŃ

0:2 (19:25, 17:25)

FINAŁ

 UKS PIĄTKA TUREK  - ENEA ENERGETYK POZNAŃ

0:2 (18:25, 19:25)

 

 

czytaj czytaj więcej...

5 MIEJSCE MŁODZIKÓW W FINALE
02-04-2018

Nasi MŁODZICY wywalczyli 5 MIEJSCE w rozgrywanym w Krotoszynie finale Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Młodzików.

Nasza drużyna prowadzona przez trenera Waldemara Staszaka wystąpiła w składzie: Ernest Siwek, Jakub Bengier, Filip Staszak, Jakub Orligóra, Wojtek Ślósarski, Hubert Kaczkowski, Kacper Kuśmirek, Franek Jasiński.

W pierwszym dniu zmagań nasza drużyna rozegrała dwa spotkania w fazie grupowej. W pierwszym spotkaniu ulegliśmy 0:2 zespołowi ENEA ENERGETYK POZNAŃ, natomiast w drugim po walce niestety zeszliśmy pokonani 1:2 przez drużynę UKS PIAST KROTOSZYN- która zdobyła ostatecznie złote medale. Dwie porażki spowodowały że w niedzielę musieliśmy zadowolić się walką o 5 miejsce z zespołem UKS SMS JOKER PIŁA. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:1.

DZIĘKUJEMY DRUŻYNIE, TRENEROWI I SPONSOROM ZA CAŁY SEZON CIĘŻKIEJ PRACY !!!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. UKS PIAST KROTOSZYN

2. UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY

3. ENEA ENERGETYK POZNAŃ

4. UKS JEDYNKA POZNAŃ

5. UKS PIĄTKA TUREK

6. UKS SMS JOKER PIŁA

czytaj czytaj więcej...

© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl