więcej zobacz całą tabelę

Młodziczka

MŁODZICZKI UKS „PIĄTKA” JAN-POL TUREK

W FINALE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ

Dziewczęta wzięły przykład z juniorów i w rewelacyjnym stylu awansowały z pierwszego miejsca w tabeli do finału Mistrzostw Wielkopolski zdobywając w turniejach półfinałowych komplet punktów.

W ostatnim turnieju rozegranym 4 lutego 2012 w Słupcy nasze zawodniczki pokonały gospodarza turnieju - MKS MOS Słupca 2:0 (4, 23) – trener Ewa Książka podkreśla bezbłędną grę w pierwszym secie.

W drugim meczu będąc w komfortowej sytuacji nasz zespół zagrał drugim składem, który podjął równorzędną walkę z zespołem Hetman Sobieski Poznań. Pierwszy set wygrany 25:21. W drugim secie nieco gorzej – przegrana 18:25 i w tie break’u trenerka nie ryzykowała. Do gry ponownie stanął pierwszy skład i pewna wygrana 15:9.

Skład zespołu: Adrianna Kukulska, Daria Nawrocka, Julia Grabowska, Justyna Wojtaszewska, Klaudia Rosiak, Marcelina Bejczak, Aleksandra Kudlińska, Nikola Marciniak, Daria Danisz, Sandra Stasiak, Weronika Przygońska, Estera Graczyk, Karolina Lewandowska - trener Ewa Książka.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANÓW: MIROSŁAWA SAKWY, HIERONIMA MOCZYDŁOWSKIEGO I MARIANA MILLERA ZA WSPARCIE FINANSOWE, DZIĘKI KTÓREMU MOŻLIWE BYŁO OSIĄGNIĘCIE TAKIEGO WYNIKU.

Finał Mistrzostw Wielkopolski zostanie rozegrany w dn. 10-11 marca 2012 (nie ustalono jeszcze gospodarza turnieju).