druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Koło

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT

KOŁO 3 czerwca 2012 

 Nasz klub reprezentowały dwa zespoły dziewcząt z rocznika 1999

I zespół:

Nikola Malczewska, Zuzanna Apelt, Katarzyna Nowak, Oliwia Marczyńska

II zespół:

Zuzanna Gajdecka, Natalia Stec, Sylwia Banasiak, Wiktoria Jędrasiak

Całodniowe zmagania siatkarek zakończyły się III miejscem pierwszego zespołu, II zespół nie został sklasyfikowany, gdyż nie dokończono rozgrywek o miejsca 7-12 (zespoły z Poznania i Jarocina nie ukończyly rozgrywek)

Poniżej komunikat koncowy przesłany przez organizatora:

Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej dziewcząt w Kole


 

Kategoria „czwórek”

Grupa A

  1. UKS „Piątka” Turek 2 – UKS Rosario Lubowidz 1 3:25

  2. Energetyk Poznań 2 – Siatkarz Jarocin 25:18

  3. K.S. „Siatkarz” Koło – UKS „Maraton” Sompolno 25:12

  4. UKS Rosario Lubowidz 1 - UKS „Maraton” Sompolno 25:13

  5. Siatkarz Jarocin - K.S. „Siatkarz” Koło 17:25

  6. UKS „Piątka” Turek 2 - Energetyk Poznań 2 11:25

  7. Energetyk Poznań 2 - UKS Rosario Lubowidz 1 16:25

  8. K.S. „Siatkarz” Koło - UKS „Piątka” Turek 2 25:21

  9. UKS „Maraton” Sompolno - Siatkarz Jarocin 22:25

  10. UKS Rosario Lubowidz 1 - Siatkarz Jarocin 25:10

  11. UKS „Piątka” Turek 2- UKS „Maraton” Sompolno 21:25

  12. Energetyk Poznań 2 - K.S. „Siatkarz” Koło 21:25

  13. K.S. „Siatkarz” Koło - UKS Rosario Lubowidz 1 9:25

  14. UKS „Maraton” Sompolno - Energetyk Poznań 2 17:25

  15. Siatkarz Jarocin - UKS „Piątka” Turek 2 25:21

Tabela końcowa grupy A

  1. UKS Rosario Lubowidz 1 10 125:51 + 74

  2. K.S. „Siatkarz” Koło 9 109:96 + 13

  3. Energetyk Poznań 2 8 112:96 + 16

  4. Siatkarz Jarocin 7 95:118 - 23

  5. UKS „Maraton” Sompolno 6 89:121 - 32

  6. UKS „Piątka” Turek 2 5 77:125 - 48

Grupa B

  1. UKS „Piątka” Turek 1 - UKS Rosario Lubowidz 2 25:18

  2. UKS „Środa” Środa WLKP – MOS Turek 19:25

  3. Energetyk Poznań 1 – Energetyk Poznań 3 25:6

  4. UKS Rosario Lubowidz 2 – Energetyk Poznań 3 25:19

  5. MOS Turek – Energetyk Poznań 1 20:25

  6. UKS „Piątka” Turek 1 – UKS „Środa” Środa WLKP 25:23

  7. UKS „Środa” Środa WLKP - UKS Rosario Lubowidz 2 25:21

  8. Energetyk Poznań 1 - UKS „Piątka” Turek 1 25:20

  9. Energetyk Poznań 3 – MOS Turek 19:25

  10. UKS Rosario Lubowidz 2 – MOS Turek 25:22

  11. UKS „Piątka” Turek 1 – Energetyk Poznań 3 25:9

  12. UKS „Środa” WLKP – Energetyk Poznań 1 23:25

  13. Energetyk Poznań 1 – UKS Rosario Lubowidz 2 25:13

  14. Energetyk Poznań 3 – UKS Środa WLKP 19:25

  15. MOS Turek - UKS „Piątka” Turek 1 25:20

Tabela końcowa grupy B

  1. Energetyk Poznań 1 10 125:82 + 43

  2. UKS „Piątka” Turek 1 8 115:100 + 15

  3. MOS Turek 8 117:108 + 9

  4. UKS „Środa” Środa WLKP 7 115:155 0

  5. UKS Rosario Lubowidz 7 102:116 - 14

  6. Energetyk Poznań 3 5 72:125 - 53

Finały o miejsca 1 – 6

  1. UKS Rosario Lubowidz – Energetyk Poznań 1 25:16

  2. K.S. „Siatkarz” Koło – MOS Turek 25:24

  3. Energetyk Poznań 2 - Energetyk Poznań 1 19:25

  4. MOS Turek – UKS Rosario Lubowidz 1 7:25

  5. UKS „Piątka” Turek – K.S. „Siatkarz” Koło 25:22

  6. Energetyk Poznań 1 – K.S. „Siatkarz” Koło 25:12

  7. UKS Rosario Lubowidz 1 – UKS „Piątka” Turek 25:5

  8. Energetyk Poznań 2 – MOS Turek 23:25

  9. UKS „Piątka” Turek – Energetyk Poznań 2 25:0 ( walkower )

Tabela końcowa o miejsca 1 - 6

  1. UKS Rosario Lubowidz 10 125:53 + 72

  2. Energetyk Poznań 1 9 100:96 + 4

  3. UKS „Piątka” Turek 7 95:97 - 2

  4. MOS Turek 7 101:120 - 19

  5. K.S. „Siatkarz” Koło 7 93:120 - 27

  6. Energetyk Poznań 2 3 79:125 - 46


 

Finały o miejsca 7 – 12

  1. Siatkarz Jarocin – UKS „Środa” Środa WLKP

  2. UKS „Maraton” Sompolno – Energetyk Poznań 3 25:24

  3. UKS „Piątka” Turek – UKS „Środa” Środa WLKP 9:25

  4. Energetyk Poznań 3 – Siatkarz Jarocin 25:23

  5. UKS Rosario Lubowidz – UKS „Maraton” Sompolno 25:23

  6. UKS „Środa” Środa WLKP – UKS „Maraton” Sompolno 25:22

  7. Siatkarz Jarocin – UKS Rosario Lubowidz

  8. UKS „Piątka” Turek – Energetyk Poznań

  9. UKS Rosario Lubowidz – UKS „Piątka” Turek


 


 

Tabela końcowa o miejsca 7 – 12

  1.  

  2.  

  3.  

  4.  

  5.  

  6.  


 

data 17-06-2012
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl