Eliminacje Kadeta zakończone

Eliminacje grupowe w Wielkopolsce w kategorii kadeta dobiegły końca. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami do styczniowych półfinałów awansowały gr. A UKS Rataje – ZSO 4 Poznań i UKS Kaniasiatka Gostyń, z gr. B UKS Jan-Pol Turek i MUKS Tornado Kalisz, z gr. C MUKS Joker – Rodło Piła i MKS MDK Trzcianka. Stawkę półfinalistów uzupełniły MKS MOS Turek i MKS MOS Zbąszyń/Nowy Tomyśl.

Pary półfinałowe tworzą:

MKS MDK Trzcianka –UKS  Rataje – ZSO 4 Poznań; MOS Zbąszyń – MUKS Tornado Kalisz; MKS MOS Turek - Joker Rodło Piła i oczywiście UKS Jan-Pol Turek - UKS Kaniasiatka Gostyń.

Faworytami półfinałów bez wątpienia są : UKS  Rataje – ZSO 4 Poznań, MUKS Tornado Kalisz, MUKS Joker – Rodło Piła.

W naszej parze półfinałowej szanse są wyrównane i o awansie do finału decydowała będzie lepsza dyspozycja dnia w danym meczu.

Podsumowując eliminacje należy stwierdzić, że bardziej cieszy awans do półfinału Mistrzostw Wielkopolski niż sama gra. Pewnie zupełnie inaczej by wyglądała sytuacja gdyby nie plaga kontuzji w naszym zespole. W ostatnim meczu z Jarocinem kadra naszego zespołu grała aż bez 4 zawodników. Na szczęście w tym roku już nie gramy i liczymy na to, że w meczach półfinałowych zagramy już w kompletnym składzie. Nie pozostaje nam nic innego jak spokojnie przygotować się do półfinałowych potyczek z zespołem Gostynia.

Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich kibiców naszego klubu na półfinałowy mecz, który odbędzie się w  hali widowiskowo – sportowej w Turku w dniu 10 stycznia o godz. 10.00.

data 20-12-2009