Złoto w Rawie Mazowieckiej

W sobotę pierwszego grudnia Zawodnicy UKS Piątka Turek w składzie Michał Malczewski 9 ,  Kacper Ochocki 11, Maciej Apelt 9, Dawid Gruszczyński 10 -wzięli udział w Turnieju Minisiatkówki  Chłopców o PUCHAR PREZESA MUKS JEDYNKA w Rawie Mazowieckiej . Po rozegranych 9 meczach nasza drużyna stanęła na najwyższym stopniu podium.

Do zawodów przystąpiło 15 zespołów .Mecze rozgrywano na 6 boiskach .
Już po pierwszych meczach trenerzy kibice jak i sędzia główny zauważyli ,że chłopcy pod kierownictwem trenera Tadeusza Pakosa są  nie do zatrzymania  .
Jak przewidywano tak się stało !  Po rozegraniu  w sumie 9 meczy bez żadnej porażki sięgneli po najwyższe miejsce  na podium .
Organizatorzy oprócz pucharów dla najlepszych drużyn , przewidzieli również wiele nagród indywidualnych dla zawodników . Tu bardzo miłym zaskoczeniem była nagroda MVP turnieju dla Kacpra Ochockiego ,na którego sukces jak mówi zapracowała cała drużyna. Kolejną nagrodę indywidualną otrzymał Maciej Apelt , który wyróżnił się mocną i trudną zagrywką.
Z wielką nadzieją na kolejne sukcesy przyglądamy się naszym zawodnikom w minisiatkówce . Cieszymu się , że po ciężkiej pracy na treningach zaczynają się małe i duże sukcesy .
                                                                                           K.O

data 06-12-2012