druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Turniej w Ostrzeszowie

 

W dniach 06-07.04.2013 roku dziewczęta naszego klubu wystapiły w towarzyskim  turnieju siatkarskim w Ostrzeszowie

Skład Piątki:


1.Marta Altman

2.Zuzanna Apelt

3.Oliwia Bednarek

4.Wiktoria Jędrasiak

5.Aleksandra Kudlińska

6..Nikola Łuczak

7.Nikola Marciniak

8.Martyna Niespodziańska

9.Natalia Stec

10. Martyna Włodarczyk - gościnnie

11.Patrycja Zielińska

 

Zdaniem trenera:

Podsumowując turniej w Ostrzeszowie mogę powiedzieć tylko tyle, że jak na zespół, który powstał tylko na ten turniej to osiągneliśmy REWELACYJNY wynik. Przy odrobinie szczęścia (nie trafieniu w ćwierćfinale na zwycięzcę turnieju zespół ze Starego Sącza - zespół, który nie przegrał seta)) mogliśmy wrócić z medalem. Na jednym z czasów powiedziałem dziewczynom, że z takim entuzjazmem w grze to moglibyśmy ZAWOJOWAĆ Europę, dlatego na pochwałę zasługuje cała 11.

Na koniec chciałbym życzyć szczególnie tym dziewczynom, które ze mną nie trenują zdobycia tej Europy, i do zobaczenia być może w tym samym składzie personalnym na kolejnym turnieju w przyszłości.

Andrzej Malczewski

 

 

 

KOMUNIKAT

z XVII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt (rocz. 97 i mł.)

Ostrzeszów’2013r.

 

06.04.2013r. – sobota

Gry eliminacyjne w grupach

Grupa A

PG nr 5 Kędzierzyn Koźle - UKS Koliber Ostrzeszów 2 : 0 (25:11, 25:17)

UKS Śmigiel - Kadra WZPS’97 0 : 2 (9:25, 13:25)

Kadra WZPS 97 - UKS Koliber Ostrzeszów 2 : 0 (25:4, 25:12)

PG nr 5 Kędzierzyn Koźle - UKS Śmigiel 2 : 0 (25:20, 25:23)

UKS Koliber Ostrzeszów - UKS Śmigiel 0 : 2 (13:25, 9:25)

Kadra WZPS 97 – PG nr 5 Kędzierzyn Koźle 2 : 0 (25:14, 25:14)

 

Klasyfikacja końcowa grupy:

  1. Kadra WZPS’97 6 6 - 0

  2. PG nr 5 Kędzierzyn Koźle 5 4 – 2

  3. UKS Śmigiel 4 2 – 4

  4. UKS Koliber Ostrzeszów 3 0 – 6

 

Grupa B

UKS 18 Piast Szczecin - MKS MOS Wrocław 2 : 0 (25:212, 25:22)

MKS Rokita Brzeg Dolny - UKS Lis Tuliszków 2 : 0 (25:7, 25:12)

UKS Lis Tuliszków - MKS MOS Wrocław 0 : 2 (5:25, 7:25)

UKS 18 Piast Szczecin - MKS Rokita Brzeg Dolny 2 : 0 (25:19, 25:15)

MKS MOS Wrocław - MKS Rokita Brzeg Dolny 2 : 0 (25:23, 25:22)

UKS Lis Tuliszków - UKS 18 Piast Szczecin 0 : 2 (1:25, 9:25)

 

Klasyfikacja końcowa grupy:

  1. UKS 18 Piast Szczecin 6 6 – 0

  2. MKS MOS Wrocław 5 4 – 2

  3. MKS Rokita Brzeg Dolny 4 2 – 4

  4. UKS Lis Tuliszków 3 0 – 6

Grupa C

Kadra WZPS’99 - MUKS Siatkarz Wieluń 1 : 2 (26:24, 24:26, 12:15)

UKS Olimp Września – MUKS Poprad Stary Sącz 0 : 2 (19:25, 17:25)

Kadra WZPS’99 - UKS Olimp Września 0 : 2 (15:25, 23:26)

MUKS Poprad Stary Sącz - MUKS Siatkarz Wieluń 2 : 0 (25:12, 25:8)

MUKS Siatkarz Wieluń - UKS Olimp Września 0 : 2 (9:25, 10:25)

MUKS Poprad Stary Sącz - Kadra WZPS’99 2 : 0 (25:17, 25:14)

 

Klasyfikacja końcowa grupy:

  1. MUKS Poprad Stary Sącz 6 6 – 0

  2. UKS Olimp Września 5 4 – 2

  3. MUKS Siatkarz Wieluń 4 2 – 5

4. Kadra WZPS’99 3 1 – 6

 

Grupa D

Barycz Janków Przygodzki - MKS Piast Głogów 2 : 0 (25:18, 25:17)

SKF KS Poznań - UKS Piątka Turek 2 : 0 (25:L22, 25:23)

UKS Piątka Turek - MKS Piast Głogów 2 : 0 (25:18, 25:16)

Barycz Janków Przygodzki - SKF KS Poznań 0 : 2 (19:25, 16:25)

MKS Piast Głogów – SKF KS Poznań 1 : 2 (18:25, 25:23, 6:15)

UKS Piątka Turek - Barycz Janków Przygodzki 2 : 0 (25:15, 25:12 )

 

Klasyfikacja końcowa grupy:

  1. SKF KS Poznań 6 6 – 1

  2. UKS Piątka Turek 5 4 – 2

  3. GLKS Barycz Janków Przygodzki 4 2 – 4

  4. MKS piast Głogów 3 1 – 6

 

Gry ćwierćfinałowe

o miejsca 9-16

UKS Śmigiel – UKS Lis Tuliszków 2 : 0 (25:5, 25:10)

MKS Rokita Brzeg Dolny – Kadra WZPS KWJ’99 0 : 2 (21:25, 16:25)

MUKS Siatkarz Wieluń – MKS Piast Głogów 2 : 0 (25:11, 25:19)

GLKS Barycz Janków Przygodzki – UKS Koliber Ostrzeszów 2 : 0 (25:12, 25:19)

o miejsca 1-8

Kadra WZPS OOM’97 – MKS MOS Wrocław 2 : 0 (25:10, 25:10)

UKS 18 Piast Szczecin – UKS Olimp Września 1 : 2 (14:25, 26:24, 10:15)

MUKS Poprad Stary Sącz – UKS Piątka Turek 2 : 0 (25:15, 25:9)

SKF KS Poznań – PG nr 5 Kędzierzyn Koźle 0 : 2 (20:25, 10:25)

 

07.04.2013r. - niedziela

Gry półfinałowe

o miejsca 13-16

UKS Lis Tuliszków – MKS Piast Głogów 0 : 2 (14:25, 21:25)

MKS Rokita Brzeg Dolny – UKS Koliber Ostrzeszów 2 : 0 (25:19, 25:18)

 

o miejsca 9-12

UKS Śmigiel – MUKS Siatkarz Wieluń 0 : 2 (14:25, 21:25)

Kadra WZPS KWJ’99 – GLKS Barycz Janków Przygodzki 2 : 0 (25:20, 25:22)

 

o miejsca 5-8

MKS MOS Wrocław – UKS Piątka Turek 0 : 2 (17:25, 21:25)

MKS 18 Piast Szczecin – SKF KS Poznań 1 : 2 (29:27, 23;25, 12:15)

 

o miejsca 1-4

UKS Olimp Września – PG nr 5 Kędzierzyn Koźle 1 : 2 (21:25, 25:16, 8:15)

Kadra WZPS OOM’97 – MUKS Poprad Stary Sącz 0 : 2 (14:25, 17:25)

 

Gry finałowe

o miejsca 1-2

MUKS Poprad Stary Sącz – Publiczne Gimnazjum nr 5 Kędzierzyn Koźle 2 : 0 (25:11; 25:12)

o miejsca 3-4

UKS Olimp Września – Kadra WZPS OOM’97 2 : 0 (25:21; 25:19)

o miejsca 5-6

UKS Piątka Turek – SKF KS Poznań 2 : 0 (25:13; 25:23)

o miejsca 7-8

MKS MOS Wrocław – UKS 18 Piast Szczecin 2 : 1 (22:25; 25:17, 15:12)

o miejsca 9-10

MUKS Siatkarz Wieluń – Kadra WZPS KWJ’99 0 : 2 (22:25; 15:25)

o miejsca 11-12

GLKS Barycz Janków Przygodzki – UKS Śmigiel 1 : 2 (18:25; 25:22, 18:20)

o miejsca 13-14

MKS Piast Głogów – MKA Rokita Brzeg Dolny 0 : 2 (21:25; 24:26)

o miejsca 15-16

UKS Koliber Ostrzeszów – UKS Lis Tuliszków 2 : 0 (25:14; 25:14)

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. MUKS Poprad Stary Sącz

  2. Publiczne Gimnazjum nr 5 Kędzierzyn Koźle

  3. UKS Olimp Września

  4. Kadra WZPS OOM’97

  5. UKS Piątka Turek

  6. SKF KS Poznań

  7. MKS MOS Wrocław

  8. UKS 18 Piast Szczecin

  9. Kadra WZPS KWJ’99

  10. MUKS Siatkarz Wieluń

  11. UKS Śmigiel

  12. GLKA Barycz Janków Przygodzki

  13. MKS Rokita Brzeg Dolny

  14. MKS Piast Głogów

  15. UKS Koliber Ostrzeszów

  16. UKS Lis Tuliszków

Najlepsze zawodniczki turnieju:

MVP Turnieju – Patrycja Csorich MUKS Poprad Stary Sącz

Rozgrywająca – Natalia Czapla Publiczne Gimnazjum nr 5 Kędzierzyn Koźle

Atakująca – Magdalena Bukowiecka UKS Olimp Września

Libero – Maria Stenzel Kadra PZWS OOM,97

Najmłodsza zawodniczka turnieju – Daria Mucha GLKS Barycz Janków Przygodzki

W turnieju uczestniczyły 192 zawodniczki z 16 klubów, w tym dwa zespoły Kadry Wielkopolski rocznik 97 i 99. Przez dwa dni rozegrano 48 meczów. Turniej przebiegał w sportowej atmosferze przy zainteresowaniu władz samorządowych miasta i powiatu oraz kibiców.

Sędziowie: Ryszard Błaszczyk, Dariusz Krygier, Stanisław Stefański, Zenon Ptaszyński, Jan Kamiński, Mariusz Nowak, Krzysztof Kokot, Zdzisław Górecki, Mateusz Pawlak.

Patronat medialny: Czas Ostrzeszowski

Opieka medyczna: Grabowskie Centrum Ratownictwa

Sponsorzy - Firmy: Ponik’s, WWŻ Profi Grabów, GFM Grabów, ZChG Pollena SA Ostrzeszów, Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny Cegiełki, ZEC Ostrzeszów, Progress, Plettac-Distribution, Mikrob SA, Alopak sp. z oo, AKME, ZUH Jarczak, Sklep Sportowy Ewa Kozłowska i Dariusz Kozłowski, PW Tomasz Wójcik.

Obsługa techniczna: młodzież Gimnazjum nr 2, I LO Ostrzeszów, ZS nr 1, ZS nr 2, SP nr 2, byłe zawodniczki i zawodnicy UKS Koliber.

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „Koliber” w Ostrzeszowie składa serdeczne podziękowania wszystkim zespołom i trenerom za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju, Wielkopolskiemu Związkowi Piłki Siatkowej w Poznaniu za wsparcie finansowe oraz Panu Damianowi Gapińskiemu Prezesowi WZPS za uświetnienie swoją obecnością naszego turnieju i ufundowanie nagrody dla najmłodszej zawodniczki.

 

 

Kierownik turnieju - Jerzy Kurzawa

 

 

 

 

 

Ostrzeszów, dn. 07.04.2013r.

 

 

 

 

data 16-04-2013
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl