Młodziczki wygrały turniej w Środzie Wlkp.

Świetny występ odnotowały  młodziczki naszego klubu na turnieju towarzyskim w Środzie Wielkopolskiej.

Drużyna pod wodzą trenera Andrzeja Malczewskiego wygrała wszystkie mecze bez straty seta, co w efekcie dało zwycięstwo w całym turnieju.

Tutaj znajdziesz więcej zdjęć !!!

W niedzielę i poniedziałek w Środzie Wlkp., rozegrany został towarzyski  turniej  młodziczek. W turnieju poza naszą drużyną wystapiły zespoły Amber Kalisz, Augustynki Kalisz, UKS Środa Wlkp., UKS Miłosław, UKS Szamotuły Szamotulanin, UKS Libero Pleszew, Olimp Września, Kadra Wielkopolski I, Kadra Wielkopolski II.

W gronie 11 zespołów nasza drużyna zaprezentowała sie bardzo dobrze. Na sześciu rozegranych spotkań dziewczyny nie przegrały żadnego, nie straciły nawet seta. Gra wyglądała bardzo dobrze, dziewczyny motywowane przez trenera utrzymywały wysoką koncentację, co w konekwencji dało wygraną w całym turnieju.

Miłą niespodzianką były również nagrody indywidualne przyznane przez organizatorów.

Najlepszą przyjmującą turnieju została wybrana zawodniczka naszego zespołu Kasia Nowak, natomiast MVP turnieju została wybrana również nasza podopieczna Nikola Malczewska.

data 12-11-2013