druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Finał Mistrzostw Wielkopolski

Finał województwa Wielkopolskiego

w piłce siatkowej chłopców Krotoszyn 2014

XV WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2013/2014

W igrzyskach młodzieży szkolnej w piłce siatkowej chłopców w finale wojewódzkim rozgrywanym w Krotoszynie zespół Szkoły Podstawowej Nr 5 im. UNICEF w Turku zdobył Mistrzostwo Wielkopolski. Trzon zespołu stanowili zawodnicy UKS Piątka Turek, których trenerem jest Tadeusz Pakos.

                

 

 

W Zespole Szkół nr1 w Krotoszynie odbył się turniej Finału Wielkopolskiego w piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych. W zawodach startowało 8 najlepszych szkół po rozegranych eliminacjach wojewódzkich, które zostały podzielone na dwie grupy. Spotkania grupowe grano systemem „każdy z każdym”.

 

 Gr. A                                                                         Gr. B

SP Nr 7 Krotoszyn                                        ZSP Zbąszyń

SP Nr 1 Września                                         SP Nr 4 Poznań

SP Nr 5 Turek                                              SP Nr 7 Leszno

SP Nr 2 Piła                                                  ZS Stawiszyn

Wyniki spotkań:

Gr. A

SP 7 Krotoszyn – SP 1 Września       2:0

SP 7 Krotoszyn – SP 5 Turek            2:0

SP 7 Krotoszyn – SP 2 Piła                2:0

SP 1 Września – SP 5 Turek              1:2

SP 1 Września – SP 2 Piła                  2:1

SP 5 Turek – SP 2 Piła                       2:0

 

Gr. B

ZSP Zbąszyń – SP 4 Poznań            2:1

ZSP Zbąszyń – SP 7 Leszno            0:2

ZSP Zbąszyń – ZS Stawiszyn          1:2

SP 4 Poznań – SP 7 Leszno             2:0

SP 4 Poznań – ZS Stawiszyn           1:2

SP 7 Leszno – ZS Stawiszyn           0:2

Zespoły z pierwszych dwóch miejsc w grupach A i B rozegrały spotkania półfinałowe wg klucza: 1 z A – 2 z B i 2 z A – 1 z B

SP 7 Krotoszyn – SP 4 Poznań         2:0

ZS Stawiszyn – SP 5 Turek               1:2

Mecze o miejsca:

o miejsce 7

SP 2 Piła – ZSP Zbąszyń                   1:2

o miejsce 5

SP 1 Września – SP 7 Leszno           2:0

o miejsce 3

ZS Stawiszyn – SP 4 Poznań             2:1

o miejsce 1

SP 5 Turek – SP 7 Krotoszyn           2:1

Kolejność końcowa:

  1. SP Nr 5 Turek
  2. SP Nr 7 Krotoszyn
  3. ZS Stawiszyn
  4. SP Nr 4 Poznań
  5. SSP Nr 1 Września
  6. SP Nr 7 Leszno
  7. ZSP Zbąszyń
  8. SP Nr 2 Piła

Wyróżniono najlepszych zawodników każdego zespołu statuetkami w drużynie SP Nr 5 Turek wyróżnienie otrzymał Dawid Gruszczyński.

Drużyna SP Nr 5 Turek grała w składzie: Maciej Apelt, Dawid Gruszczyński, Michał Malczewski, Jakub Wiśniewski, Jakub Robak, Patryk Pawlak, Jakub Purcel, Michał Tomaszak, Igor Strychalski, Hubert Zydorkiewicz na zawodach opiekunem był nauczyciel wychowania fizycznego Paweł Szczepaniak

dodał admin

data 22-04-2014
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl