druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski

Kadetki w Lubsku
 
Drużyna kadetek UKS Piątka Turek awansowała z drugiego miejsca po mistrzostwach Wielkopolski do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski rozgrywanych w Lubsku. W grupie VII w Lubsku rywalizuje 6 drużyn, które zostały podzielonych na dwie podgrupy A i B. Po rozgrywkach grupowych pierwsze dwa zespoły z każdej podgupy grają w finale o miejsca 1 - 4 z zaliczeniem spotkań grupowych. W drugiej części przedstawiamy początkową tabelę o miejsca 1 - 4. Pozostałe informacje w dalszej części artykułu.
 

 

Drużyna Piątki Turek grała w podgupie "A" i uzyskała następujące wyniki:

17.03. USA Beach Volley Lubsko – Piątka Turek        0:3 (-10, -20, -15)
18.03. Piątka Turek – Olimpia Jawor               2:3 (17,-21,-25,14,-10)
18.03. Olimpia Jawor – USA Beach Volley Lubsko     3:0 (21, 18, 14)
Tabela podgrupa A
1. Olimpia Jawior                        2   4    6:2
2. UKS Piątka Turek                   2    3   5:3
3. USA Beach Volley Lubsko     2    2   0:6
podgrupa B
17.03 Impel Wrocław – MMKS Kędzierzyn-Koźle         3:0 (14, 16, 23)
18.03 Kędzierzyn-Koźle – MKS Dąbrowa Górnicza        0:3
18.03 MKS Dąbrowa – Impel Wrocław                    1:3 (22,-23,-23,-20)
 
Tabela podgrupa B
1. Impel Wrocław                            2       4       6:1             
2. MKS Dąbrowa – Górnicza          2       3       4:3               
3. MMKS Kędzierzyn – Koźle        2       2       0:6 
Spotkania finałowe będą rozgrywane w sobotę i niedzielę
Finały
19.03 Olimpia Jawor – MKS Dąbrowa Górnicza   0:3
19.03 Piątka Turek – Impel Wrocław                      0:3
20.03 Piątka Turek – MKS Dąbrowa Górnicza       0:3
20.03 Olimpia Jawor – Impel Wrocław                   0:3
o miejsca 5 - 6
19.03 USA Beach Volley Lubsko - Kędzierzyn-Koźle 3:0
Tabela końcowa
 
1. Impel Wrocław - awans do półfinałów MP                               
2. MKS Dąbrowa Górnicza - awans do półfinałów MP                              
3. Olimpia Jawior                          
4. UKS Piątka Turek                      
5. USA Beach Volley Lubska
6. MMKS Kędzierzyn-Koźle
 
Drużyna UKS Piątka Turek grała w składzie: Weronika Antczak – kapitan, Natalia Stec, Nikola Malczewska, Katarzyna Nowak, Oliwia Marczyńska, Sylwia Banasiak, Oliwia Wawrzyniak, Marika Cichocka, Natalia Rebelak, Wiktoria Wojciechowska, trener Andrzej Malczewski, Ewa Książka.


  

 

data 19-03-2016
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl