0
00:00

więcej zobacz całą tabelę

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików

Witamy serdecznie wszystkich sympatyków siatkówki w Turku na Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodzików w grupie VIII. W pierwszym meczu na parkiecie grają zespoły Jastrzębski Węgiel - KS Wifama Łódź. Po pierwszych trzech piłkach 2:1 prowadził Jastrzębski Węgiel. W kolejnycg akcjach gra się wyrównała i stan meczu 3:3. Oba zespoły nie mogą zdobyć przewagi punktowej i na prowadzeni 8:6 zespół Jastrzębskiego Węgla. Po skutecznych zagrywkach i płynych akcjach Wifama Łódź doprowadziła do remisu po 10. Jednak Jastrzębianie zdobyli kolejne 3 piłki i prowadzą 13:10. Obecnie mamy wynik 23:21 dla Jastrzębia. Kolejndwie piłki dla Wifamy i mamy remis 23:23. Czas dla Wifamy, a wynik 24:23 dla Jastrzębia. remis po 24. Skuteczny atak Jastrzębia i 25:24. Wifama odrabia i remisuję po 25, klejne dwie skuteczne akcje Jastrzębskiego Węgla i pierwszego seta 27:25 wygrywają Jastrzębianie. Obecnie jest przerwa między setami. Druga partia rozpoczęła się od prowadzenia 3:1 Jastrzębskiego Węgla. Drużyna Jastrzębia zdobyła pięcio punktową przewagę i prowadzi 7:2. Po skończonym meczu na naszej stronie www. uks-piatka.pl, w zakładce galeria zostaną umieszcone zdjęcia z meczu. Aktualnie Jastrzębski Węgiel prowadzi 10:4. Zespół Wifamy stanął i przegrywa 4:15. Dominacja Jastrzębia na parkieci i prowadzenie 19:8. W końcówce drugiego seta drużyna Jastrzębskiego Węgla kontrolowała grę i wygrała 25:15 oraz spotkanie 2:0. Najlepszym zawodnikiem meczu został Roque de Oliveira Filip z Jastrzębskiego Węgla.
Kolejne spotkanie rozegrają zespoły TSVictoria PWSZ Wałbrzych i UKS Strzelce Opolskie.