0
00:00

więcej zobacz całą tabelę

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików

Witamy na seji popołudniowej. Rozpoczynamy meczem pomiędzy drużynami MMKS Kędzierzy-Koźle - KS Wifama Łódź. Do rozpoczęcia meczu został około 10 minut. Początek seta i po 7 rozgranych akcjach MMKS Kędzierzy-Koźle prowadzi 5:2. Gra się wyrównała i wynik meczu po 6. Skuteczniejsi w ataku są chłopcy z Kędzierzyna i prowadzą 11:8, czas dla Wifamy. Kolejne udane i skuteczne akcje Kędzierzynian, którzy prowadzą 14:9. Wifama odrobiła jednaknadal na prowadzeniu 16:12 Kędzierzyn. Aktualny wynik to 18:14 dla Kędzierzyna. Na tablicy wyników mamy 20:14 dla Kędzierzyna i czas dla Wifamy. Drużyna Wifamy zaczyna odrabiać punkty i stan meczu 22:18 dla Kędzierzyna. Pierwszy czas dla Kędzierzyna - Koźla. Strata zagrywki Wifamy i 23:18 dla Kędzierzyna. Skuteczny atak i 24:18 prowadzi Kędzierzyn. Wifama przyjęła dokładnie jednak Kędzierzynianie skutecznie zablokowali i wygrali pierwszą partię 25:18. Przerwa pomiędzy setami.
Druga partia serwuje Wifama i po skutecznym ataku prowadzi 1:0.Po czterech rozegranych akcjach mamy remis 2:2. Trawa walka punkt zapunkt i jest remis po 4. Wifama się rozegrała i prowadzi 12:8. Skuteczny atak MMKS i kolejny punkt 12:9. Zła wystawa rozgrywacza Wifamy i 12:10. Kolejne dwie akcje dla łodzian i prowadzenie 14:10 Wifamy. Łódzka drużyna gra skuteczniej w ataku i prowadzi 17:11, czas dla Kędzierzyna. Łodzianie prowadzą 19:14 i biorą czas na uspokojenie swoich szeregów. Kędzierzyn odrabia straty i wynik meczu 19:17 dla Wifamy. Po czasie dla Wifamy zespoły zdobyły po punkcie i wynik brzmi 20:18 dla Wifamy. Dwie wygrane piłki łodzian i dwie przegrane wynik 22:20 dla Wifamy. Punkt za punkt i 23:22 prowadzi Wifama. dwie skuteczne akcje Wifamy i prowadzenie 24:22. Skuteczny blok Wifamy i wygrana 25:22. W meczu mamy remis po 1. Gramy trzeciego seta.
Trzecia partia to duża loteria, która drużyna pierwsza zdobędzie przewagę ma szansę wygrać. Sędziowie sprawdzają ustawienie i zagrywa Kędzierzyn. Po jednej wygranej akcji i remis 1:1. Zacięta walka o każdą piłkę ale na prowadzeniu Kędzierzyn 4:3. Błędy po obu stronach i jest remis 5:5. Trzy kolejne piłki wygrane przez MMKS, który objął prowadzenie 8:5. Zmiana stron. Wifama gubi się w przyjęciu i Kędzierzyn prowadzi 9:5. Kędzierzyn ruszył do boju i prowadzi 11:6. Trzy piłki do końca 12:7 prowadzi Kędzierzyn. Do ostatniej piłki w trzecim secie zespół z Łodzi miał nadzieję na wygraną jednak drużyna Kędzierzyna wygrała 15:8 i całe spotkanie 2:1.