0
00:00

więcej zobacz całą tabelę

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików

Rozpoczynamy ostatnie spotkanie w serii popołudniowej pomiędzy drużynami UKS Piątka Turek i UKS Strzelce Opolskie. Do rozpoczęcia meczu pozostało 10 minut.Skuteczna zagrywka i atak Piątki Turek daje prowadzenie w pierwszym secie 7:1, czas dla Strzelec Opolskich. Zespół Strzelce Opolskie praktycznie stanął przegrywa 3:10. Na boisku niema gry Piątka kontroluje przebieg seta i prowadzi 13:6. Przewaga Piątki zdecydowana prowadzi 17:9. Kolejny wynik to 19:9 dla Piatki i czas dla Strzelec Opolskich. Set bez emocji zdecydowana wygrana UKS Piątka Turek 25:13 i prowadzi 1:0.
Rozpoczynamy drugiego seta od prowadzenia 1:0 Piątki Turek. AS i pół as i 3:0 dla Piątki Turek. Turek atakuje Strzelce nie odbierają i wynik meczu 8:2 dla Piątki. Kilka nieskutecznych akcji z obu stron i wynik spotkania brzmi 13:4 dla Piątki. Trener Piątki dokonał kilku zmian, ale nadal Piatka prowadzi 20:7. Rezerwowym składem Piątka Turek wygrywa 23:8. Końcowy wynik seta to 25:9, a meczu 2:0 dla UKS Piątka Turek.