Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików

Witamy sypatyków siatkówki w drugim dniu Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Młodzików w Turku, jak się można zorjentować z tabel w podgrupach A i B została rozstrzygnięta sprawa grania o miejsce 5 - 6 w turnieju. Na parkiecie zmierzą się zespoły KS Wifama Łódź - UKS Strzelce Opolskie. W dniu wczorajszym zespoły grały w następujących składach:
UKS Strzelce Opolskie - Sokoup Marcin, Kaczmarek Jakub, Piwowarek Oskar, Zych Patryk, Żak Dawid, Rył Krzysztof, Wypchoł Jakub, Szlecki Bartek, Kaczmarczyk Mateusz, Paprotny Damian, Grzegorz Kisała, Malon Krzysztof, trener Januszkiewicz Aleksander.

KS Wifama Łódź - Jóźwiak Patryk, Ogłaska Przemysław, Oczkowski Michał, Pakos Kacper, Wegner Tomasz, Pełka Oskar, Moszczyński Bartłomiej, Makarski Mateusz, Kosyl Damian, Antczak Cyprian, Polak Wiktor, Skotowski Bartłomiej, Balbierz Jakub, Kowalski Mateusz, trener I - Andrzejczak Konrad, trener II - Piotrowski Andrzej.

Jastrzębski Węgiel - Komorowski Marek, Rakowski Szymon, Kunc Marcin, Gierżot Michał, Brzenek Adrian, Janicki Jakub, Masłoń Bruno, Roque de Oliveira Filip, Zając Jakub, Wieczorek Filip, Fedak Dominik, Cichosz Patryk, trener Radajewski Krzysztof

TS VICTORIA PWSZ Wałbrzych - Szuliński Henryk, Stalka Sebastian, Mikulski Marcel, Prokopowicz Dominik, Zimowicz Jakub, Hiszpański Dawid, Mordarski Jakub, Sroka Mikołaj, Sowiński Oktawian, Zawadzki Kacper, Fryzowicz Filip, Wychowaniec Mateusz, Binkowski Patryk, Wolak Kacper, trener Ostrowski Radosław

MMKS Kędzierzyn-Koźle - Wysocki Maciej, Bakota Jakub, Ciukaj Mikołaj, Lukaj Bartosz, Bobiński Michał, Cioch Patryk, Szewczak Bartłomiej, Jelito Jakub, Strojek Szymon, Dzedzej Kacper, Ficek Sebastian, Płachta Szymon, trener Gąsior Aadrzej, Zmuda Dominik

UKS Piątka Turek - Apelt Maciej, Zieliński Miłosz, Czekalak Oskar, Gruszczynski Dawid, Siwek Ernest, Malczewski Michał, Pikuła Aleksander, Latuszewski Kacper, Buchelt Michał, Ochocki Kacper, Kuśmirek Kacper, trener Andrzej Malczewski.

data 09-04-2016