0
00:00

więcej zobacz całą tabelę

Półfinał Mistrzostw Polski Młodzików

Witamy sympatyków i kibiców Piątki Turek z sali zespołu KS Metro Warszawa. Obecnie trwa rozgrzewka, a cieszy bardzo przyjazd Klubu Kibica UKS Piątka Turek. Zespoły są już po losowaniu, drużyna Piątki ma przyjęcie. Porównując wzrostowo oba zespoły są równe. Do meczu pozostało 7 minut.
Zagrywa Metro my zdobywamy punkt i 1:0. Po dwóch akcjach Piątka prowadzi 2:0. Gospodarze odrobili i prowadzą 4:2. Przerwa dla Piątki przy stanie 2:5 dla Metra. Metro na fali po naszych błędach w obronie prowadzi 10:3, doping nielicznych kibiców wspaniały. Aktualny wynik 15:6 dla Metra. Zacięta walka na siatce, jednak skuteczniejsi w ataku byli zawodnicy Metra wygrywając pierwszą partię 25:11. Drugi set rozpoczął się od skutecznego ataku Michała Malczewskiego i prowadzimy 1:0. Gospodarze wygrali kolejną kontrę i jest 1:1. Z koleji nasza akcja i 2:1 dla Piątki. Oba zespoły grają punkt za punkt i wynik meczu 4:3 dla Piatki. Remis po 5. W kolejnych akcjach góra są zawodnicy Metra i prowadzą 10:6, czas dla Piątki Turek. Brak przyjęcia w druzynie Piątki daje przewagę gospodarzom w grze na siatce. Metro prowadzi 14:6. Drugi czas dla Piątki Turek. W kolejnych akcjach Piątki nadal brak skutecznego przyjęcia i rozegrania. Metro prowadzi 16:6. Podwójna zmiana w Metrze wynik meczu 19:10 dla warszawskiej drużyny. Czas dla Metra przy wyniku 23:15. Końcówka drugiej partii meczu należała do zespołu Metra Warszawa, które wygrało 25:15 i całe spotkanie 2:0.