druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Liga Młodziczek

Zwycięskie Młodziczki z UKS Piątka Turek
 
Drużyna młodziczek UKS Piątka Turek, prowadzona przez panią trener Ewę Książkę w drugim turnieju ( w pierwszym pauzowała) grając w Turku pokonała rywalki z Krotoszyna i Wronek po 2:0. Kluczem do zwycięstwa w obu spotkaniach były trzy elementy siatkarskie: zagrywka, atak i blok. Sukces zanotowali kibice Piątki Turek, którzy żywiołowym dopingiem zagrzewali do walki zawodniczki naszego Klubu.

W pierwszym spotkaniu zespół UKS Piast Krotoszyn wygrał 2:0 z MUKS Herbertus Wronki. W grupie 3 udział biorą cztery zespoły, jednak w każdym z 4 turniejów uczestniczą tylko 3 drużyny. Pierwsze dwa zespoły awansują do grupy grającej o miejsca 1 – 16, a drużyny z 3 i 4 miejsc zagrają w grupie o miejsca 17 – 32. Wygrana w każdych zawodach zbliża zespoły do zajęcia jak najwyższej lokaty w tabeli swojej grupy. W poszczególnych grupach sytuacja jest następująca:

Grupa 3
I turniej gosp.: UKS ZSMS Poznań I – 01.10.2016
Piast Krotoszyn – Herbertus Wronki         2:0    (25:9, 25:8)
ZSMS Poznań I – Piast Krotoszyn            2:0    (25:19, 25:21)
Herbertus Wronki – ZSMS Poznań I         0:2    (4:25, 6:25)
pauza – UKS Piątka Turek
 
II turniej gosp.: UKS Piątka Turek – 08.10.2016
Piast Krotoszyn – Herbertus Wronki        2:0    (25:8, 25:11)
Herbertus Wronki – Piątka Turek             0:2    (12:25, 11:25)
Piątka Turek – Piast Krotoszyn                2:0    (25:11, 25:23)
pauza – UKS ZSMS Poznań I
 
Tabela po 2 turnieju
1. UKS Piast Krotoszyn                  4       6       4:4    174:136
2. UKS ZSMS Poznań I                  2       4       4:0    100:50
3. UKS Piątka Turek                     2       4       4:0    100:57
4. MUKS Herbertus Wronki           4       4       0:8    69:200
 
Drużyna UKS Piątka Turek grała w składzie: Patrycja Łyskawa – kapitan, Martyna Jaroma, Zuzanna Krawczyk, Pola Janicka, Patrycja Wojtyra, Daria Kaczkowska, Gabriela Perlińska (libero 1), Julia Bączyk (libero 2), Kornelia Janczak, Aleksandra Kubiak, Gabriela Zioła, trener Ewa Książka.
 
Grupa 1
I turniej gosp.: TKS Siatkarz Jarocin – 01.10.2016
ZSMS Poznań II – UKS 17 Kalisz            2:1    (21:25, 25:18, 15:13)
ZSMS Poznań II – Siatkarz Jarocin          1:2    (25:13, 20:25, 17:19)
UKS 17 Kalisz – Siatkarz Jarocin             2:0    (25:21, 25:23)
pauza – UKS Trójka Krotoszyn
 
II turniej gosp.: UKS ZSMS Poznań 2 – 08.10.2016
Siatkarz Jarocin – Trójka Krotoszyn          2:0    (25:8,25:9)
Trójka Krotoszyn – ZSMS Poznań II         0:2    (13:25, 9:25) 
ZSMS Poznań II – Siatkarz Jarocin            1:2    ( 22:25, 25:23, 8:15)
pauza – UKS 17 Kalisz
Tabela po 2 turniejach
1. TKS Siatkarz Jarocin                  4       7       6:4
2. UKS ZSMS Poznań II                4       6       6:5
3. UKS 17 Kalisz                            2       3       3:2
4. UKS Trójka Krotoszyn               2       2       0:4
 
Grupa 2
I turniej gosp.: UKS „ŚRODA” Środa Wlkp. – 01.10.2016
Energetyk Poznań II – Augustynki Kalisz          2:0    (25:18, 25:9)
Środa Wlkp.– Energetyk Poznań II                    0:2    (17:25, 21:25)
Augustynki – Środa Wlkp.                                 0:2    (18:25, 10:25)  
pauza – UKS Szamotulanin Szamotuły I
Tabela po 1 turnieju
1. KS Energetyk Poznań II                        2       4       4:0
2. UKS Środa Wielkopolska                      2       3       2:2
3. UKS Augustynki Kalisz                        2       2       0:4
4. UKS Szamotulanin Szamotuły II          0       0       0:0
 
 Grupa 4
I turniej gosp.: UKS Kaniasiatka Gostyń – 01.10.2016
Olimp Września – KTPS Konin                2:0    (25:16, 25:9)
Kaniasiatka Gostyń – Olimp Września     0:2    (13:25, 13:25)
KTPS Konin – Kaniasiatka Gostyń          1:2    (25:10, 10:25, 4:15)
 pauza – MKS MOS Turek
 
II turniej gosp.: UKS Olimp Września – 08.10.2016
MKS MOS Turek – Kaniasiatka Gostyń            2:0 (25:20, 25:10)
Olimp Września – MKS MOS Turek                 2:1 (21:25, 25:10, 15:1)
Kaniasiatka Gostyń – Olimp Września              0:2 (23:25, 13:25)
pauza – KTPS Konin
 Tabela po 2 turniejach
1. UKS Olimp Września                 4       8       8:1
2. UKS Kaniasiatka Gostyń            4       5       2:7
3. MKS MOS Turek                        2       3       3:2
4. KTPS Konin                                2       2       1:4
 
Grupa 5
I turniej gosp.: VII LO SMS Amber Kalisz – 01.10.2016
Sompolno – ASBL Piła                             2:0    (25:18, 25:23)
VII LO Amber Kalisz – Sompolno 2:0    (25:14, 25:13)
ASBL Piła – VII LO Amber Kalisz 0:2    (6:25, 9:25)      
pauza – MLKS Sparta Złotów
 
II turniej gosp.: GKS Sompolno – 08.10.2016
VII LO Amber Kalisz – Sparta Złotów     2:0    (25:11, 25:7)
Sparta Złotów – Sompolno                       0:2    (10:25, 17:25)
Sompolno – VII LO Amber Kalisz            1:2    (25:23, 7:25, 14:16)
pauza – KS ASBL Piła
Tabela po 2 turniejach
1. MUKS Amber Kalisz                 4       8       8:1
2. GKS Sompolno                           4       6       5:4
3. KS ASBL Piła                             2       2       0:4
4. MLKS Sparta Złotów                 2       2       0:4
 
Grupa 6
I turniej gosp.: KS Energetyk Poznań 1 – 01.10.2016
Szamotulanin I – Trzcianka                      2:0    (25:13, 25:21)
Energetyk Poznań I – Szamotulanin I       2:0    (25:10, 25:6)
Trzcianka – Energetyk Poznań I               0:2    (2:25, 12:25)
pauza – UKS Hagard Strzałkowo
 
I turniej gosp.: MKS MDK Trzcianka – 08.10.2016 
Energetyk Poznań I – Strzałkowo             2:0    (25:5, 25:9)
Trzcianka – Energetyk Poznań I               0:2    (5:25, 15:25)
Strzałkowo – Trzcianka                            0:2    (17:25, 23:25)
pauza – UKS Szamotulanin Szamotuły I  
Tabela po 2 turniejach
1. KS Energetyk Poznań I                         4       8       8:0
2. MKS MDK Trzcianka                           4       5       2:6
3. UKS Szamotulanin Szamotuły I           2       3       2:2
4. UKS Hagard Strzałkowo                       2       2       0:4
 
Grupa 7
I turniej gosp.: PTPS Piła – 01.10.2016
Siatkarz Koło – Lider Rokietnica              2:0    (25:17, 25:13)
PTPS Piła – Siatkarz Koło                        1:2    (25:20, 9:25, 10:15)
Lider Rokietnica – PTPS Piła                   0:2    (18:25, 8:25)
pauza – UKS „Pudliszki” Pudliszki 
 
I turniej gosp.: UKS LIDER Rokietnica – 08.10.2016
Pudliszki – PTPS Piła                               0:2    (16:25, 10:25)
PTPS Piła – Lider Rokietnica                   2:0    (25:15, 25:13)
Lider Rokietnica – Pudliszki                     1:2    (25:21, 18:25, 7:15)
pauza - KS Siatkarz Koło
Tabela po 2 turniejach
1. PTPS Piła                                    4       7       7:2
2. KS Siatkarz Koło                        2       4       4:1
3. UKS Lider Rokietnica                 4       4       1:8
4. UKS Pudliszki                             2       3       2: 
 
Grupa 8
I turniej gosp.: UKS Śmigiel – 01.10.2016 
Sportowiec Borowo – Hetman Sob. Poznań       0:2    (9:25, 9:25)
Śmigiel – Sportowiec Borowo                            2:0    (25:9, 25:10)
Hetman Sob. Poznań – Śmigiel                          2:0    (25:15, 25:17)
pauza – UKS Czwórka Piła
 
I turniej gosp.: UKS Hetman Sobieski Poznań – 08.10.2016 
Czwórka Piła – Sportowiec Borowo                  2:1    (28:26, 7:25, 15:10)
Hetman Sob. – Czwórka Piła                             2:0    (25:5, 25:7)
Sportowiec Borowo – Hetman Sob. Poznań      0:2    (6:25, 14:25)
pauza – UKS Śmigiel
Tabela po 2 turniejach
1. UKS Hetman Sobieski Poznań    4       8       8:0
2. UKS Sportowiec Borowo            4       4       1:8
3. UKS Śmigiel                                2       3       2:2
4. UKS Czwórka Piła                      2       3       2:3
 
Do ćwierćfinału awansują po dwa najlepsze zespoły z grupy, miejsca 3 i 4 zagrają o miejsca 17 – 31.
 

 

data 11-10-2016
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl