druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Międzyzdroje - obóz sportowy

LISTA    OSÓB    ZAKWALIFIKOWANYCH    NA
OBÓZ    SPORTOWO – WYPOCZYKOWY
W    MIĘDZYZDROJACH  W  DNIACH 28.07 – 07.08.2017
 
1. APELT  Martyna                     1. APELT  Maciej
2. BAJZERT  Dobrochna            2. BENGIER Jakub
3. BĄCZYK  Julia                       3. BUCHELT  Michał
4. BOCHOMULSKA  Daria       4. CZEKALAK  Oskar
5. BOROWSKA  Aleksandra      5. ĆWIKLIŃSKI  Bartosz
6. CHORĘZIAK  Wiktoria          6. JASIŃSKI  Franciszek
7. JANCZAK  Kornelia               7. JÓŹWIAK  Mikołaj
8. JANICKA  Pola                       8. KAPUSTA Wiktor
9. KACZKOWSKA  Daria          9. KACZKOWSKI Hubert
10. KACZKOWSKA  Natalia     10. KOLAŃSKI  Adam
11. KAROLAK Weronika           11. KUBKA Kacper
12. KOLASIŃSKA Alicja           12. KUBKA Piotr
13. KRAWCZYK  Zuzanna         13. KUCHARSKI  Klaudiusz
14. KUBIAK  Aleksandra            14. KUŚMIREK  Kacper
15. ŁYSKAWA  Patrycja              15.MIELCARSKI Jakub
16. MARCINIAK Oliwia             16. OCHOCKI  Stefan
17. PERLIŃSKA Gabriela           17. ORLIGÓRA Jakub
18. SIECZKA  Maria                   18. PAKUŁA Tobiasz
19. SIWEK Oliwia                       19. PIĘTA  Przemysław
20. SKIBA Zuzanna                     20. SIWEK  Ernest
21. WOJTYRA  Patrycja              21. JASIAKIEWICZ Dawid
22. ZIOŁA  Gabriela                    22. ŚCIŃSKI  Dawid
                                                      23. ŚLÓSARSKI Wojciech
                                                      24. WITAKOWSKI Oskar
                                                      25. WITKOWSKI  Bartosz
                                                      26. WITKOWSKI  Oliwier
                                                      27. WOJCIECHOWSKI Jakub
                                                                                             dodał: admin
 

 

data 27-05-2017
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl