Treminarze lig

Terminy spotkań w ligach młodzieżowych

Wydział Rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej w Poznaniu podał do informacji szczegółowe terminarze lig młodzieżowych w sezonie rozgrywkowym 2017/2018. Przedstawiając terminarze poszczególnych lig zaczynamy od:

Liga Młodziczek

Awans do drugich eliminacji o miejsca 1 – 18, zdobywają po dwa pierwsze zespoły z grup, zespoły z miejsc 3 i 4 zagrają w drugich eliminacjach w grupach o miejsca 19 – 34.
W dniu 23 września gospodarzem turnieju jest drużyna UKS Piątka Turek, która podejmować będzie zespoły: UKS Drewpal Stawiszyn, MKS MOS Turek. Pauzuje zespół TKS Siatkarz Jarocin.
Kolejny termin przypada na 30 września. Gospodarzem będzie zespół UKS Drewpal Stawiszyn, a w turnieju uczestniczyć będą drużyny: UKS Piątka Turek, TKS Siatkarz Jarocin. Pauzuje zespół MKS MOS Turek.
W trzecim terminie w dniu 7 października gospodarzem będzie zespół MKS MOS Turek, który będzie grał z drużynami: UKS Piątka Turek, TKS Siatkarz Jarocin. Pauzuje zespół UKS Drewpal Stawiszyn.
Ostatni turniej zostanie rozegrany w dniu 21 października w Jarocinie. Gospodarz TKS Siatkarz Jarocin, a w turnieju uczestniczyć będą zespoły: UKS Drewpal Stawiszyn, MKS MOS Turek. Pauzuje drużyna UKS Piątka Turek.

Liga Młodzików

Do drugiej rundy eliminacji o miejsca 1 – 6, awansują po dwa pierwsze zespoły z grupy 1 i 2 oraz zwycięzcy z grup 3 i 4. Zespoły z miejsc trzecich w grupach 1 i 2 oraz zespoły z miejsc drugich w grupach 3 i 4 zagrają w grupie o miejsca
7 – 10 w drugiej rundzie eliminacji. Zespoły z miejsc czwartych w grupach 1 i 2 oraz zespoły z miejsc trzecich w grupach 3 i 4 zagrają o miejsca 11-14 w drugiej rundzie eliminacji.
W pierwszym terminie w dniu 30 września gospodarzem turnieju jest drużyna UKS 9 Leszno, która rywalizować będzie z zespołami: TODO UKS MOS Czarni Ostrowite, ENEA Energetyk Poznań. Pauzuje zespół UKS Piątka Turek.
Gospodarzem drugiego turnieju w dniu 14 października w lidze młodzików będzie zespół: TODO UKS MOS Czarni Ostrowite, a przeciwnikami będą drużyny: UKS Piątka Turek i ENEA Energetyk Poznań . Pauzuje zespół: UKS 9 Leszno.
Kolejny termin przypada na 21 października, gospodarzem będzie zespół ENEA Energetyk Poznań, a w turnieju uczestniczyć będą drużyny: UKS Piątka Turek, UKS 9 Leszno. Pauzuje zespół TODO UKS MOS Czarni Ostrowite.
Ostatni turniej zostanie rozegrany w dniu 28 października w Turku, gospodarzem zawodów będzie drużyna UKS Piątka Turek. Rywalami podczas turnieju są zespoły: TODO UKS MOS Czarni Ostrowite, UKS 9 Leszno. Pauzuje drużyna: ENEA Energetyk Poznań.

Liga Kadetów

Drużyna UKS Piątka Turek gra w grupie 2, a rozgrywki rozpoczynają się turniejem w Kępnie w dniu 17 września. W turnieju uczestniczą: TG Sokół Kępno – gosp., UKS Piątka Turek, MUKS Grom Kalisz, pauzuje zespół: ENEA Energetyk Poznań.
Drugi turniej zostanie rozegrany w Turku w dniu 24 września z udziałem: UKS Piątka Turek – gospodarz, MUKS Grom Kalisz, ENEA Energetyk Poznań. Pauzuje zespół: TG Sokół Kępno.

MUKS GROM Kalisz, będzie gospodarzem trzeciego turniej w dniu 1 października z udziałem zespołów: TG Sokół Kępno, ENEA Energetyk Poznań. Pauzuje drużyna UKS Piątka Turek.
Czwarty ostatni turniej zostanie rozegrany w Poznaniu w dniu 15 października z udziałem zespołów: ENEA Energetyk Poznań – gosp., UKS Piątka Turek, TG Sokół Kępno, pauzuje drużyna: MUKS Grom Kalisz.

Zwycięzcy oraz zespoły z drugich miejsc tworzą grupę 8 grającą o miejsca
1 – 8, zespoły z miejsc trzecich i czwartych tworzą grupę 9 grających o miejsca 9 – 15.

data 30-07-2017