druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

MŁODZICZKI WICEMISTRZYNIAMI WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICZKI

WICEMISTRZYNIAMI

WIELKOPOLSKI !!!

Patrycja Łyskawa, Daria Kaczkowska, Kornelia Janczak, Martyna Jaroma, Pola Janicka, Zuzia Krawczyk, Martyna Forma, Gabryśka Zioła, Patrycja Wojtyra, Aleksandra Kubiak, Julia Bączyk, Natalia Wojtkowiak, Weronika Karolak, Gabryśka Perlińska, Natalia Kaczkowska i Julia Zięba prowadzone przez trener Ewę Książkę WYWALCZYŁY SREBRNE MEDALE w rozgrywanym w PILE FINALE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI MŁODZICZEK.

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA

W ROZGRYWKACH CENTRALNYCH !!!

 

DROGA DO MEDALU:

Pierwszego dnia turnieju nasza drużyna rozegrała dwa spotkania w fazie grupowej z KS ASBL PIŁA oraz zespołem UKS ZSMS MALTA POZNAŃ. Oba spotkania były emocjonujące i ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZWYCIĘSTWAMI 2:1. Pozwoliło to wygrać rywalizację w grupie A, i przystąpić do półfinałów z pozycji pierwszej.

Drugi dzień zmagań to walka o medale, i kolejna dawka dużych emocji. W półfinale nasza drużyna zmierzyła się z zespołem UKS OLIMP WRZEŚNIA i po zaciętej walce W TRZECIM KOLEJNYM MECZU WYGRYWAMY 2:1. Dzięki zwycięstwu nad zespołem z Wrześni awansawliśmy do finału, w którym ulegamy  faworytkom turnieju ENEA ENERGETYK POZNAŃ 0:2

WYNIKI

DZIEŃ 1

GRUPA A

1. UKS PIĄTKA TUREK - KS ASBL PIŁA                        2:1 (25:22, 19:25, 17:15)
2. UKS ZSMS MALTA POZNAŃ - UKS PIĄTKA TUREK     1:2 (22:25, 25:20, 8:15)
3. KS ASBL PIŁA - UKS ZSMS MALTA POZNAŃ                0:2 (18:25, 14:25)

TABELA
1. UKS PIĄTKA TUREK                 4 PUNKTY - AWANS DO PÓŁFINAŁU
2. UKS ZSMS MALTA POZNAŃ      3 PUNKTY - AWANS DO PÓLFINAŁU

3. KS ASBL PIŁA                            2 PUNKTY

GRUPA B


1. UKS OLIMP WRZEŚNIA  - UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY             2:0 (25:20, 25:19)
2. ENEA ENERGETYK POZNAŃ- UKS OLIMP WRZEŚNIA                        2:1 (19:25, 25:17, 15:11)
3. UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY - ENEA ENERGETYK POZNAŃ       0:2 (11:25, 18:25)

TABELA
1. ENEA ENERGETYK POZNAŃ                   4 PUNKTY - AWANS DO PÓŁFINAŁU
2. UKS OLIMP WRZEŚNIA                        3 PUNKTY - AWANS DO PÓŁFINAŁU

3. UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY          2 PUNKTY

DZIEŃ 2

PÓŁFINAŁY

 1. UKS PIĄTKA TUREK - UKS OLIMP WRZEŚNIA

  2:1 (20:25, 25:23, 15:10)

 2.  ENEA ENERGETYK POZNAŃ - UKS ZSMS MALTA POZNAŃ

2:0 (25:23, 25:22)

MECZ O 5 MIEJSCE

 KS ASBL PIŁA  - UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY

0:2 (24:26, 19:25)

MECZ O 3 MIEJSCE

 UKS OLIMP WRZEŚNIA - UKS ZSMS MALTA POZNAŃ

0:2 (19:25, 17:25)

FINAŁ

 UKS PIĄTKA TUREK  - ENEA ENERGETYK POZNAŃ

0:2 (18:25, 19:25)

 

 

data 05-04-2018
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl