druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK

 

ZAPOWIEDŹ:

ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW

POLSKI MŁODZICZEK

 

Czas szybko płynie. JUŻ ZA TYDZIEŃ W DNIACH 27-29 KWIETNIA MŁODZICZKI NASZEGO KLUBU  PROWADZONE PRZEZ TRENER EWĘ KSIĄZKĘ WEZMĄ UDZIAŁ W TURNIEJU ĆWIERĆFINAŁOWYM MISTRZOSTW POLSKI.

TURNIEJ ZOSTANIE ROZEGRANY W GDAŃSKU A GOSPODARZEM TURNIEJU BĘDZIE MIEJCOWY KLUB GEDANIA GDAŃSK.
STAWKĄ TURNIEJU BĘDZIE AWANS DO GRONA 16 NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE.


ZASADY ROZGRYWANIA TURNIEJU

W turnieju weźmie udział 6 zespołów to jest::

1. PIĄTKA TUREK; 2. GEDANIA GDAŃSK; 3. PAŁAC BYDGOSZCZ; 4. REDA CIECHOCINO; 5. POMORZANIE SZCZECIN; 6. ALEKSANDRIA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

PIERWSZA CZĘŚĆ TURNIEJU TO RYWALIZACJIA W GRUPACH:

GRUPA A

1. SKS ALEKSANDRIA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

2. UKS POMORZANIE POGODNO SZCZECIN

3. UKS REDA CIECHOCINO

BRUPA B

1. GEDANIA GDAŃSK

2. UKS PIĄTKA TUREK

3. KS PAŁAC BYDGOSZCZ

Następnie dwa najlepszez zespoły z grup utworzą cztero-zespołową grupę finałową, w której rozegrają po dwa spotkania z drużynami z grupy przeciwnej. DO TURNIEJU PÓŁFINAŁOWEGO AWANSUJĄ TYLKO DWA NAJLEPSZE ZESPOŁY.

TERMINARZ TURNIEJU:

27 KWIETNIA:

 GODZINA 13.30 - GRUPA A -   POMORZANIE SZCZECIN - REDA CIECHOCINO

 GODZINA 15.00 - GRUPA B -   PIĄTKA TUREK - PAŁAC BYDGOSZCZ

 GODZINA 16.30 - GRUPA A -   ALEKSANDRIA ALEKSANDRÓW - REDA CIECHOCINO

 GODZINA 18.00 - GRUPA B -   GEDANIA GDAŃSK - PAŁAC BYDGOSZCZ

28 KWIETNIA

 GODZINA 10.00 - GRUPA A -   ALEKSANDRIA ALEKSANDRÓW.- POMORZANIE SZCZECIN

 GODZINA 11.30 - GRUPA B -   GEDANIA GDAŃSK - PIĄTKA TUREK

 GODZINA 13.00 - MECZ O 5 MIEJSCE  - III m. gr. A - III m. gr. B

 GODZINA 16.00 - GRUPA FINAŁOWA -  I m. gr. A - II m. gr.B

 GODZINA 17.30 - GRUPA FINAŁOWA -  II m. gr. A - I m. gr.B

29 KWIETNIA

 GODZINA 10.00 - GRUPA FINAŁOWA -  II m. gr. A - II m. gr.B

 GODZINA 11.30 - GRUPA FINAŁOWA -  I m. gr. A - I m. gr.B

 

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA

A NASZYM MŁODZICZKOM

ŻYCZYMY POWODZENIA !!!

 

data 20-04-2018
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl