druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Półfinały Mistrzostw Polski – 12-13.05.2018 r.Warszawa

 

Półfinały

Mistrzostw Polski –

12-13.05.2018 r. - Warszawa    
W dniach 12-13 maja 2018 roku w Warszawie odbył się turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Młodziczek. W zawodach wzięły udział następujące zespoły: UKS Barnim Goleniów, MOSM Tychy, UKS Piątka Turek  i gospodarz zawodów UKS Atena Warszawa

     Zawody trwające 2 dni były podsumowaniem całego sezonu rozgrywek w tej kategorii wiekowej. Nasze młodziczki przystępowały do tych zawodów pełne optymizmu (po wcześniejszym sukcesie  – Wicemistrzostwo Wielkopolski i awansie do półfinałów MP), jednak faworytkami turnieju były zespoły z Warszawy- Wicemistrz Polski,  Goleniowa czy Tych. Pomimo trudnej grupy jaką trafiliśmy nasz zespół dzielnie walczył do Finałów Mistrzostw Polski nie awansował. Niemniej jednak jest to historyczny wynik w tej kategorii wiekowej dziewcząt w naszym mieście.
     Podsumowując 2- letni etap w kategorii młodziczek wynik jaki ten zespół uzyskał jest najlepszy w historii klubu i miasta, patrząc na krótki czas trenowania. Drużyna młodziczek powstała dwa lata temu i zaczynała od początku, bez wcześniejszego etapu mini piłki siatkowej, które przeszły wszystkie zespoły uczestniczące w półfinale.  Zaangażowanie jakie dziewczyny włożyły  na treningach zaowocowało medalem na Mistrzostwach Wielkopolski oraz awansem do Ćwierćfinałów i Półfinałów MP, tym samym znalazły się w najlepszej 16 Polski, a to ogromny sukces. W tym miejscu chciałabym podziękować dziewczynom za dobrze przepracowane treningi, zaangażowanie  i  za to ,że uwierzyły mi jako trenerowi oraz w sukces i cel jaki sobie postawiłyśmy na początku naszej przygody siatkarskiej. Chciałabym życzyć dziewczynom dalszych sukcesów, pozytywnego zaangażowania na treningach i kolejnych awansów.

Ewa Książka

 

     Dziewczyny, Pani Trener  Gratulacje „ świetny wynik – ½ MP – najlepszy w mieście jeżeli chodzi o żeńską klubową siatkówkę w kategorii Młodziczka."

     Pamiętajcie jednak o tym,  że :

Lśniące trofea na półkach nigdy nie wygrywają jutrzejszej walki.

     Dlatego, trenujcie dalej, nie rezygnujcie (bo tak najprościej), przygoda trwa dalej.
Przed Wami kolejny etap „ Kadetka”, dużo trudniejszy od młodziczki, niemniej jednak patrząc z boku na determinację i zaangażowanie tej grupy jestem spokojny o kolejne sukcesy.

Andrzej Malczewski

data 17-05-2018
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl