młodzik 6 miejsce

MŁDOZIK Z 6 MIEJSCEM

W WOJEWÓDZTWIE !!!

W DNIACH 2-3 MARCA MŁODZICY NASZEGO KLUBU BRALI UDZIAŁ W TURNIEJU FINAŁOWYM MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI.
NASZ ZESPOŁ PROWADZONY PRZEZ TRENERA WALDEMARA STASZAKA WYSTEPOWAŁ W SKŁADZIE: DAWID JASIAKIEWICZ, FILIP STASZAK, FRANCISZEK JASIŃSKI, JAN KWIATKOWSKI, OSKAR WITAKOWSKI, HUBERT KACZKOWSKI, STEFAN OCHOCKI, MIKOŁAJ JÓŹWIAK, WIKTOR WALCZYKOWSKI, ORAZ OLIWIER WITKOWSKI

W TURNIEJU FINAŁOWYM BRAŁO UDZIAŁ SZEŚĆ NAJLEPRZYCH ZESPOŁÓW Z WOJEWÓDZTWA. W PIERWSZYM ETAPIE TURNIEJU FINAŁOWEGO ZESPOŁY WALCZYŁY W DWÓCH TRZY ZESPOŁOWYCH GRUPACH. DWA NAJLEPSZE ZESPOŁY Z GRUPY WYCHODZIŁY DO PÓŁOFINAŁÓW.
NASZA DRUŻYNA W GUPIE „A” RYWALIZOWAŁA Z ZESPOŁEM ENEA ENERGETYK POZNAŃ ORAZ IUKS JEDYNKA POZNAŃ. W PIERWSZYM SPOTKANIU JAK SIĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO DECYDUJĄCYW W WLACE O WYJŚCIE Z GRUPU ULEGLIŚMY PO ZACIĘTYM SPOTKANIU 1:2 ZESPOŁOWI JEDYNKI POZNAŃ A  NASTĘPNIE 0:2 ZESPOŁOWI ENERGETYKA. SPOWODOWAŁO TO ZAJĘCIE 3 MIEJSCA W GRUPIE I WALKĘ W MECZU O 5 MIEJSCE Z ZESPOŁEM UKS 9 LESZNO.

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU FINAŁOWEGO
1.    ENEA ENERGETYK POZNAŃ
2.    UKS PIAST KROTOSZYN
3.    UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY
4.    IUKS JEDYNKA POZNAŃ
5.    UKS 9 LESZNO
6.    UKS PIĄTKA TUREK

BARDZO DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY CAŁEJ NASZEJ DRUŻYNIE MŁODZIKÓW ZA CAŁY SEZON CIĘŻKIEJ PRACY ZAKOŃCZONU UDZIAŁEM W TURNIEJU FINAŁOWYM I ŻYCZYMY POWODZENIA W KOLEJNYM SEZONIE !!!

data 27-03-2019