druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Terminarze rozgrywek

W zakładce terminarze przedstawiamy systemy rozgrywek na nadchodzący sezon 2010/2011w kategorii senior- junior - kadet.

Zarząd

Terminarz spotkań w sezonie 2010/2011

 

Hala Sportowa Turek ul. Parkowa 3

 


LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW

 

Zespoły  uczestniczące i podział na grupy :

GRUPA   A

GRUPA   B

1. MUKS „ TORNADO ” KALISZ

2. UKS  „ PIĄTKA  - JAN - POL”  TUREK

3. UKS  „ ORLIK ”  MIŁOSŁAW

1. UKS „ KANIASIATKA ”  GOSTYŃ

2. PKS  MOS  ZBĄSZYŃ  II

3. UKS  „ ZIELONE WZGÓRZA ”  MUROWANA GOŚLINA

GRUPA   C

GRUPA   D

1. UKS  „ PIAST ”  KROTOSZYN

2. UKS  „ RATAJE – ZSO 4 ”  POZNAŃ

3. PKS  MOS  ZBĄSZYŃ  I

1. MKS MOS  TUREK

2. UKS  MOS  „ CZARNI ”  OSTROWITE

3. KS  „ COLMAN ”  KALISZ

TURNIEJ w Turku – 23.10.2010 r.

TURNIEJ w Miłosławiu – 30.10.2010 r.

TURNIEJ w Kaliszu – 06.11.2010 r.

 System rozgrywek  :    (2 – 3)     (1 – 2)      (3 – 1) .    Kolejność meczów ustala się wg tabeli po turniejach.

 

Do ćwierćfinału awans uzyskują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.


LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK

 

Zespoły uczestniczące i podział na grupy  :

GRUPA   A

GRUPA   B

GRUPA   C

1.PTPS  PIŁA

2.KS  „ ENERGETYK ”  POZNAŃ

3.UKS  „ ZIELONE WZGÓRZA ”  MUROWANA GOŚLINA

4.UKS  „ SZAMOTULANIN ”  SZAMOTUŁY

1.MLKS  „ SPARTA ”  ZŁOTÓW

2.MKS MDK  TRZCIANKA

3.UKS  „ HETMAN - SOBIESKI ”  POZNAŃ

4.UKS  „GIMNAZJUM ”  KRZYŻ WIELKOPOLSKI

1.UKS  „ ŚRODA”   ŚRODA WIELKOPOLSKA

2.UKS  „ DWÓJKA ”  STĘSZEW

3.MKS MOS  SŁUPCA

GRUPA   D

GRUPA   E

GRUPA   F

1.UKS  „ AUGUSTYNKI ”  KALISZ

2.MKS MOS  TUREK

3.UKS  „ AMBER ”  KALISZ

1.UKS  ZSMS  POZNAŃ

2.UKS  „ OLIMP ”  WRZEŚNIA

3.UKS  „ ATLAS ”  TARNOWO PODGÓRNE

1.GLKS  „BARYCZ”  JANKÓW PRZYGODZKI

2.PSPS „LIBERO–GRZEŚKI GOPLANA”PLESZEW

3.UKS  „ PIĄTKA – JAN-POL”  TUREK

 

TURNIEJ w Turku – 09.10.2010 r.

TURNIEJ w Pleszewie – 16.10.2010 r.

TURNIEJ w Jankowie – 23.10.2010 r.

 

System rozgrywek :   (2 – 3) (1 – 2)             (3 – 1)                        Kolejność meczów ustala się wg tabeli po turniejach.

W grupie czterozespołowej jeden zespół zawsze pauzuje (turnieje 3 zespołowe).

 

Do dalszych rozgrywek awans uzyskują po dwa najlepsze zespoły z grup trzyzespołowych oraz po trzy najlepsze miejsca z grup czterozespołowych. Zespoły, które uplasują się na ostatnim miejscu w grupach zagrają o miejsca 15 – 20.

 

 

 

data 31-08-2010
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl