MKS MOS Turek -  UKS „Jan –Pol” Turek 3 -2;

UKS Piast Krotoszyn - UKS "Jan -Po l" Turek 0 - 3

LUKS Wilki Wilczyn - UKS "Jan - Pol" Turek 3 - 1

- w kategorii juniorów:

Kaniasiatka Gostyń - UKS "Jan -Pol "  Turek 3 -2

Podsumowanie I rundy :

Liga seniorów:

W lidze seniorów zakończyliśmy I rundę rozgrywek. W tabeli zajmujemy ostatnie 8 miejsce, jednak tabela nie odzwierciedla wartości  naszego zespołu. Po kolei w I rundzie naszym przeciwnikiem był zespół Jokera Piła, z którym przegraliśmy na wyjeździe 3- 0, jednak dwa przegrane sety do 22 świadczyły o tym, że jesteśmy dobrze przygotowni do ligi.

W II rundzie i zwycięstwie 3- 2 na zespołem Rataji Poznań nasze apetyty wzrosły .

Niestety w kolejnych 5 rundach przegrywaliśmy pechowo w końcówkach i tak :

- w III rundzie w  Strzałkowie z miejscowym Polaninem 2 -3 w tie - breaku do 9;

- w IV rundzie w Jarocinie z tamtejszy "Siatkarzem" (najsłabszy mecz w naszym wykonaniu w tej rundzie)    1- 3 w dwóch przegranych setach do 22;

- w V rundzie z MKS MDK Trzcianka 1 -3 ( w dwóch przegranych setach do 23);

- w VI rundzie z MKS MOS Turek 2 - 3 (w tie breaku do 12);

- w VII rundzie z LUKS Wilkami Wilczyn w Wilczynie 1- 3 ( dwa przegrane sety do 27 i 23 ujmy nie przynoszą).

Podsumowując ligę seniorów stwierdzam, że gramy na równi ze wszystkimi zepołami, żaden z zespołów z którymi graliśmy nie zdeklasował nas, dlatego przed rundą rewanżową jestem pełen optymizmu i uważam, że spokojnie powinniśmy się utrzymać w tej lidze. Z meczu na mecz gramy coraz lepszą siatkówkę, popełniamy mniej błędów i to powinno zaprocentować w rundzie rewanżowej, w której 6 meczy gramy u siebie.