Liga seniorów - VIII-IX i X kolejka

IX  kolejka 11 grudnia

UKS „Jan –Pol” Turek - UKS Rataje ZSO-4 Poznań 2 -3;

X kolejka 18 grudnia

UKS Jan - Pols Turek - GLKS Polanin Strzałkowo - zespół ze Strzałkowa nie dojechał na mecz.

Podsumowanie kolejki VIII - IX i X

II runda w III lidze seniorów rozpoczęła sie od porażki 0-3 z zespołem Jokera w VIII kolejce tych rozgrywek. W meczu tym prowadziliśmy równorzędną walkę w dwóch setach, co jak na samych kadetów jest dobrym prognostykiem przed finałem Mistrzostw Wielkopolski Kadetów.

W IX kolejce przegraliśmy po dramatycznym meczu 2- 3 z Ratajami . Do zwycięstwa zabrakło jednej piłki, a mieliśmy taką w górze Taka jest jednak siatkówka raz się wygrywa, raz przegrywa tie breaka.

W X kolejce czekaliśmy na zespół ze Strzałkowa, który potraktował nas poraz kolejny nieprofesjonalnie i nie przyjechał na mecz. W związku z powyższym czekamy na jedyna słuszną decyzję Wydziału Gier i Dyscypliny, czyli przyznanie walkowera.

III ostatnie kolejki udowodnily, że nasza forma rośnie, pozostaje tylko żałować, że zdobycze punktowe są tak mizerne. Jesteśmy "ustawieni pod murem" i nie pozostaje nam nic innego jak zacząć wygrywać, dlatego pozostańmy dobrej myśli do końca ligi jeszcze 4 kolejki i jeszcze wiele może się zdarzyć

A.M

data 15-12-2010