druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Juniorzy w 1/8 Mistrzostw Polski

Brązowy meadal Mistrzostw Wielkopolski Juniorów premiuje nas awansem na szczebel centralny.

Miło nam przyznać, że po raz pierwszy w historii Turku będziemy reprezentować nasz klub i nasze miasto w 1/8 Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Juniorów.

Udaje nam się to III raz z rzędu i to we wszystkich kategoriach wiekowych pod rząd, przypomnę, że w 2009 byli to młodzicy, w 2010 kadeci, a w 2011roku są to juniorzy.

1/8 MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 04-06.02.2011r.

 

1.Gospodarz: „MMKS” KĘDZIERZYN-KOŹLE

2.Miejsce zawodów: Hala Sportowo – Widowiskowo ”AZOTY” Kędzierzyn Koźle ul. Mostowa 1A.

3. Godz. rozpoczęcia zawodów:16.00

4.Zespoły uczestniczące:

   1.MMKS Kędzierzyn Koźle

   2. TS Victoria PWSZ Wałbrzych

   3. UKS  13 Zielona Góra

   4.UKS JAN-POL Turek

 

Program rozgrywania spotkań:

 

04.02.2011 – PIĄTEK

 

1 mecz godz.16.00 –MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS JAN-POL Turek

 

40 min po zakończeniu pierwszego spotkania

 

2 mecz TS Victoria PWSZ Wałbrzych - UKS  13 Zielona Góra

 

05.02.2011 – SOBOTA

 

3 mecz 16.00-UKS JAN-POL Turek - UKS 13 Zielona Góra

 

40 min po zakończeniu pierwszego spotkania

 

4 mecz MMKS Kędzierzyn-Koźle -TS Victoria PWSZ Wałbrzych

 

 

 

06.02.2011 – NIEDZIELA

 

5 mecz 11.00- TS Victoria PWSZ Wałbrzych - UKS JAN-POL Turek

 

40 min po zakończeniu pierwszego spotkania

 

6 mecz UKS 13 Zielona Góra - MMKS Kędzierzyn – Koźle

 

WSZYSTKICH  KIBICÓW NASZEGO KLUBU  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Zarząd

 

Rozgrywki juniorów -1/8 sezon 2010/11 – wszystkie grupy

Grupa I


1.MMKS Kędzierzyn

2.Victoria Wałbrzych

3.UKS 13 Zielona Góra
4.Jan-Pol Turek

 

Grupa II


1.Joker Piła
2.Olimpia Sulęcin
3.Ikar Legnica
4.Karo Strzelce Opolskie


Grupa III


1.GKS Stoczniowiec Gd.
2.MSPS-Inowrocław
3. Błyskawica Szczecin
4.AZS Olsztyn

 

Grupa IV


1.Chemik Olsztyn
2. Mieszko Połczyn
3.Budowlanka Toruń
4.Jurand Malbork


Grupa V


1.Mos Wola Warszawa
2.Gim-Net Moński
3.Resovia II
4.Serbinów Biała Podlaska

 

Grupa VI


1.Avia Świdnik
2.Błękitni Ropczyce
3.MOSIR Grajewo
4.Metro Warszawa


Grupa VII


1.GKPS Gorlice
2.STS Skarżysko Kamienna
3.Wiking Tomaszów
4.KS Jastrzębie


Grupa VIII


1.Norwid Częstochowa
2.Wifama Łódź
3.UKS Staszów
4.LKS Bobowa

data 27-01-2011
© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl