druzyna

OGŁOSZENIE

TABELA WYNIKÓW

 
 
 
 

 
 Sezon ligowy 2017/18
  

Liga Młodziczek - Grupa 13 - Drugi etap

23.09.17

Drużyna
M
P
S
1. UKS Piątka Turek
4
8
8:0
2. UKS Hetman Sobieski Poznań
4
6
4:4
3. UKS Szamotuły II
4
4
0:8
 
 
 
 

 

 Liga Młodzików - Grupa 5  Drugi etap

 

Drużyna
M
P
S
1.Uks SMS Joker Piła 
2
4
4:0
2. UKS Piątka Turek
2
3
2:2
3.Uks Piast zKrotoszyn II
2
2
0:4
 
 
 
 

 
 
Liga Kadetów - Grupa 2
 
Drużyna
M
P
S
1. Piątka Turek
0
0
00:00
2. Sokół Kępno  
0
0
00:00
3. Grom Kalisz
0
0
00:00
4.Energetyk Poznań  
0
0
00:00
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

więcej zobacz całą tabelę

Osiągnięcia

LICEALIADA

 

2011/2012 WICEMISTRZOSTWO WIELKOPOLSKI

 

2010/2011 Wicemistrzostwo Wielkopolski

GIMNAZJADA

 MISTRZOSTWO POLSKI GIMNAZJÓW - 2010 !!!

 

KLUBOWE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI 

1. Wicemistrzostwo Wielkopolski w mini piłce siatkowej - dwójki chłopców r.1994, Kalisz 2005
 
2. Wicemistrzostwo Wielkopolski w mini piłce siatkowej - trójki chłopców r.1994, Trzcianka 2006
 
3. Wicemistrzostwo Wielkopolski  w mini piłce siatkowej - czwórki chłopców r.1994 Trzcianka 2007
 
4. Wicemistrzostwo Wielkopolski Młodzików w piłce siatkowej - szóstki chłopców r. 1994 Zbąszyń 2009
 
5. Mistrzostwo Wielkopolski  w mini piłce siatkowej - dwójki chłopców r.1998 Zbąszyń 2009
 
6. Brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski  w mini piłce siatkowej - dwójki dziewczynek r. 1998 Środa Wielkopolska 2009   
 
7. Złoty medal Mistrzostw Wielkopolski w mini pilce siatkowej - "trójki" chłopców r.1998 Zbąszyń 2010
 
8. Złoty medal Mistrzostw Wielkopolski w mini pilce siatkowej - "trójki" dziewcząt r.1998 Środa Wlkp. 2010
 
9. Brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski Kadetów w piłce siatkowej - szóstki chłopców r.1993 - 1994 Piła 2010
 
10. Utrzymanie się w III lidze seria "A" seniorów w piłce siatkowej - najmłodszego zespołu w tej lidze sezon 2009/2010
 
11. Brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w piłce siatkowej - szóstki chłopców r.1992 - 1994 Kalisz 2011
 
12. Złoty medal Mistrzostwo Wielkopolski Kadetów w piłce siatkowej chłopców r.1994, Gostyń 2011 - awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski

 


 

 

13. Mistrzostwo Wielkopolski w mini piłce siatkowej czwórki dziewcząt 28.05.2011 r. Poznań 2011
 
14. Złoty medal Mistrzostwo Wielkopolski Juniorów w piłce siatkowej - szóstki chłopców r. 1993/1994 - 21/22 stycznia 2012 r. Turek - awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski


      

15. Wicemistrzostwo Wielkopolski w mini piłce siatkowej - dwójki chłopców r. 2000, Turek 2012
 
16. IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Młodziczek  - Środa Wlkp. - 10/11 marca 2012
 
17. Mistrzostwo Wielkopolski w mini piłce siatkowej - trójki chłopców r.2001, Turek 2013
 
18. Srebrny medal Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w piłce siatkowej - szóstki dziewcząt r.1998 Turek 2013

KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI

1. Finał Mistrzostw Polski w mini piłce siatkowej w rozgrywany w Zabrzu w 2005 r. drużyna chłopców - dwójki z r.1994 wywalczyła 8 miejsce   
 
2. Finał Mistrzostw Polski w mini piłce siatkowej w rozgrywany w Zabrzu w 2006 r. drużyna chłopców - trójki z r.1994 wywalczyła 5 miejsce

3. Mistrzostwo Polski  w mini piłce siatkowej w czwórkach chłopców w Zabrzu w 2007 r., chłopcy z r. 1994

4. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej - szóstki chłopców z r.1994, Pyrzyce 2009
 
5. Półfinał Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej- szóstki chłopców z r.1994, Turek 2009
 
6. Finał Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej- szóstki chłopców - 5 miejsce chłopcy z r.1994, Międzyrzecz 2009

7. Finał Mistrzostw Polski w Zabrzu w 2009 r., w mini piłce siatkowej 6 miejsce - dwójki chłopców z r.1998
 
8. 1/8 Finału Mistrzostw Polski Kadetów w piłce siatkowej - szóstki chłopców z r.1993/94 w Wałczu 2010
 
9.

8. 15 miejsce w finałach Mistrzostw Polski w mini siatkówce dziewcząt (czwórki r. 1998) - Zabrze 2011

  

TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008

1. Udział 2 zawodników naszego klubu w reprezentacji województwa wielkopolskiego w XIX TNO : Karol Sokołowski i Dariusz Iwaniak – XV miejsce;

 

 

TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2009

Udział 9 zawodników naszego klubu w reprezentacji województwa w XX TNO:

 

1.      Dawid AUGUSTYNOWICZ 

2.      Adam BANASIAK 

3.      Dariusz IWANIAK 

4.      Marcin KOWALCZYK 

5.      Sebastian ŁĄCZNY 

6.      Kacper STANKIEWICZ 

7.      Maciej STRĘBSKI 

8.      Szymon SYPNIEWSKI

9.      Robert WRÓBEL

 

Zajęcie IV miejsca na tym turnieju – powołanie Dariusza Iwaniaka do szerokiej kadry Polski Kadetów.

© 2009 - UKS Jan Pol
projekt i realizacja web-studio.pl