logo
605 455 639

Czwórki dziewcząt 4 w Wielkopolsce !!

Czwórki dziewcząt 4 w Wielkopolsce !!

Czwórki dziewcząt 4 w Wielkopolsce !!

19 czerwca w Szamotułach odbył  Finał Mistrzostw Wielkopolski czwórek dziewcząt. Nasze zawodniczki spisały się dobrze zajmując 4 miejsce w Wielkopolsce. Do strefy medalowej zabrakło ” troszkę szczęścia ” (przegrany tie -break 9-11) z zespołem SKF Poznań, podobnie z Energetykiem późniejszym Mistrzem Wielkopolski. Wyniki świadczą o tym, że nasze dziewczyny są na tym samym poziomie sportowym co medalistki Mistrzostw Wielkopolski, na 6 rozegranych spotkań wygraliśmy 3, ponosząc 3 porażki.

4 zespół Mistrzostw Wielkopolski wystąpił w następującym składzie:

Stoją od lewej: Sandra Simińska, Nadia Pakuła, Daria Świerczyńska, Julia Światłowska, Nikola Sakowska, Aleksandra Gawrońska.

Poniżej wyniki i klasyfikacja końcowa:

Piątka Turek – KS Volley Turek 2-0, Piątka Turek – UKS Lider Rokietnica 0-2, Piątka Turek – MUKS Jantar Kalisz 2-0, Piątka Turek – UKS Szamotulanin Szamotuły 2-0, Piątka Turek – Enea Energetyk Poznań 1-2, Piątka Turek – SKF KS Poznań 1-2.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. ENEA Energetyk Poznań
2. UKS Lider Rokietnica
3. SKF KS Poznań
4. UKS Piątka Turek
5. UKS Szamotulanin Szamotuły
6. MUKS Jantar Kalisz
7. UKS P.U.M.A. Komorniki
8. SPS Sparta Złotów
9. KS Volley Turek.

Gratulujemy i w przyszłości liczymy na Więcej!