logo
605 455 639

Finał baraży o II ligę nie dla Nas

Finał baraży o II ligę nie dla Nas

Finał baraży o II ligę nie dla Nas

W miniony weekend odbył się turniej półfinałowy o wejście do II ligi seniorek. Turniej został rozegrany w dniach 9-11 kwietnia w Słupsku.

Nasz zespół spisał się na miarę naszych oczekiwań zajmując 3 miejsce (do turnieju finałowego awansowały 2 pierwsze zespoły).

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.MUKS Sari Żory

2.Energa Czarni Słupsk

3.UKS „Piątka” Turek

4.MKS Koszalin.

Podsumowując turniej należy stwierdzić, że poziom sportowy był wysoki, sami jesteśmy ciekawi czy ktoś z naszego półfinału awansuje do II ligi (turniej finałowy odbędzie się w weekend majowy). Nasze dziewczyny zagrały dobry turniej, aczkolwiek mogło być lepiej, o ile zespół z Żor był poza zasięgiem wszystkich zespołów, to mecz ze Słupskiem okazał się meczem o 2 miejsce premiowane awansem do turnieju finałowego.

Zadając sobie pytanie czego zabrakło, odpowiedź jest prosta „Doświadczenia”, nasz zespół to młodzież wzmocniona jedną seniorką.

Dziewczyny widzą postęp, zespół seniorek istnieje dopiero drugi sezon i sam awans do turnieju półfinałowego o II ligę to sukces tego zespołu i naszego klubu. Zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.

Dziękujemy Rodzicom – Kibicom  za wsparcie.