logo
605 455 639

Finały Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek już w ten weekend

Finały Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek już w ten weekend

Finały Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek już w ten weekend

W najbliższy piątek-sobotę i niedzielę 26-28 marca nasze młodziczki wezmą udział w Finale Mistrzostw Wielkopolski, które odbędą się  w Kościanie.

Oczywiście nie uchodzimy za faworyta, niemniej jednak jedziemy powalczyć o medal, który jest przepustką do rozgrywek o 1/4 Mistrzostw Polski. W finale weźmie udział 6 zespołów a mianowicie: UKS Śmigiel, UKŻPS Kościan, UKS Szamotulanin Szamotuły, Enea Energetyk Poznań, Energa MKS SMS Kalisz i nasz zespół.

W ramach przygotowań do finału nasze młodziczki wzięły udział w turnieju „Spring Cup” w dniach 13-14 marca w Grudziądzu, gdzie na 11 zespołów z całej Polski zajęły dobre 2 miejsce, po porażce w finale w nieszczęśliwym tie-breaku 13-15 z Legionovią.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

 Grudziądz 13-14 marca:

1.Legionovia Legionowo

2.UKS „Piątka” Turek

3.Enea Energetyk Poznań

4.Czwórka Giżycko

5.MOS Wola Warszawa

6.UKS Śmigiel