logo
605 455 639

Juniorki czwartym zespołem w Wielkopolsce !!!

Juniorki czwartym zespołem w Wielkopolsce !!!

Juniorki czwartym zespołem w Wielkopolsce !!!

W miniony weekend  tj. 04-06.02.2022 r. w Szamotułach  odbył się finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek w piłce siatkowej. W finale wystąpiły Enea Energetyk Poznań (aktualny Mistrz Polski), MKS Kalisz (aktualny Wicemistrz Polski) ,  UKS Szamotulanin Szamotuły (aktualne brązowe medalistki Mistrzostw Wielkopolski) i nasz zespół. Pomimo trzech porażek z wyżej notowanymi zespołami jesteśmy zadowoleni z udziału w ścisłym finale. W finale Mistrzostw Wielkopolski Juniorek wystąpiliśmy drugi raz w historii klubu, co przy 2 juniorkach w zespole i 3 treningach w tygodniu jest „nie lada wyczynem”.

Dodatkową motywacją do pracy dla Naszego zespołu jest awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski, na który wyjeżdżamy już za 2 tygodnie.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.Enea Energetyk Poznań

2.MKS Kalisz

3.UKS Szamotulanin Szamotuły

4.UKS Piątka Turek