logo
605 455 639

Juniorki w Finale Mistrzostw Wielkopolski !!!

Juniorki w Finale Mistrzostw Wielkopolski !!!

Juniorki w Finale Mistrzostw Wielkopolski !!!

Rok 2022 roku rozpoczynamy od dobrych wieści – Nasze Juniorki wystąpią w finale Mistrzostw Wielkopolski!!!

Finał odbędzie już w najbliższy weekend tj. 04-06.02.2022 r. w Szamotułach . W finale wystąpią Enea Energetyk Poznań (aktualny Mistrz Polski), MKS Kalisz (aktualny Wicemistrz Polski) ,  UKS Szamotulanin Szamotuły (aktualne brązowe medalistki Mistrzostw Wielkopolski) i nasz zespół.

Poniżej godziny meczów naszego zespołu:

Piątek 04.02.2022 r. 

UKS „Piątka” Turek – MKS Kalisz godz.12.00.

Sobota 05.02.2022 r.

Enea Energetyk Poznań – UKS „Piątka” Turek  godz.12.30

Niedziela 06.02.2022 r. 

UKS „Piątka” Turek – UKS Szamotulanin Szamotuły godz.9.00

Skład naszego zespołu na finał:

Stoją od lewej: Klaudia Ginter, Paulina Krawczyk, Julia Światłowska, Aleksandra Luty, Nikola Sakowska, Nikola Świerczyńska, Aleksandra Gawrońska, Katarzyna Pietrzak, Martyna Apelt, Kornelia Janczak, Maria Plak, Weronika Wasilewska, Aleksandra Ślusarek, Patrycja Szewczyk.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!!!