logo
605 455 639

Juniorzy – Harmonogram finału – Piła 19-21 luty 2021 r.

Juniorzy – Harmonogram finału  – Piła 19-21 luty 2021 r.

Juniorzy – Harmonogram finału – Piła 19-21 luty 2021 r.

Już jutro wyjeżdżamy na Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów , który odbędzie się w Pile.  Jedziemy dobrze się zaprezentować, wiemy że faworytów jest 3 – Poznań – Piła i Szamotuły, my jedziemy jako „czwarty do brydża”, tym samym podsumujemy nasz 6-miesięczny okres przygotowawczy. Niewątpliwie dla chłopaków jest to duże wyzwanie i duże przeżycie. Dla większości jest to 1 finał w ich krótkiej karierze siatkarskiej. Wszyscy zdają sobie sprawę, że przez te pół roku wykonali „kawał dobrej roboty”.

Poniżej harmonogram spotkań:

Piątek – 19 luty – UKS „Piątka” Turek – Enea Energetyk Poznań;

Sobota – 20 luty – UKS „Szamotulanin” Szamotuły – UKS „Piątka” Turek;

Niedziela – 21 luty – UKS „Piątka” Turek – UKS SMS Joker Piła.

Trzymajcie kciuki za dobry występ na finałach.