logo
605 455 639

Kadetki czwartym zespołem w Wielkopolsce !!!

Kadetki czwartym zespołem w Wielkopolsce !!!

Kadetki czwartym zespołem w Wielkopolsce !!!

W miniony weekend  tj. 11-13.02.2022 r. w Turku  odbył się finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek Młodszych w piłce siatkowej. W finale wystąpiły  MKS Kalisz (aktualny Mistrz Polski) ,  Enea Energetyk Poznań (4 zespół M. Polski), UKS Szamotulanin Szamotuły  i nasz zespół. Pomimo trzech porażek z wyżej notowanymi zespołami jesteśmy zadowoleni z udziału w ścisłym finale. Do brązowego medalu zabrakło niewiele, nie spuszczamy głów i jedziemy na ćwierćfinał Mistrzostw Polski walczyć o półfinał.

Czwarty zespół Mistrzostw Wielkopolski wystąpił w następującym składzie:

  • Apelt Martyna -Gawrońska Aleksandra –  Krawczyk Paulina – Luty Aleksandra – Pietrzak Katarzyna – Plak Maria – Sakowska Nikola – Szewczyk Patrycja – Ślusarek Aleksandra – Światłowska Julia – Świerczyńska Nikola – Wasilewska Weronika.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.MKS Kalisz

2.Enea Energetyk Poznań

3.UKS Szamotulanin Szamotuły

4.UKS Piątka Turek.