logo
605 455 639

Kadetki „Zdobyły” Warszawę !

Kadetki „Zdobyły” Warszawę !

Kadetki „Zdobyły” Warszawę !

W dniach 4-5 września w stolicy nasze zawodniczki wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju „Esperanto Cup” w kategorii kadetek i czwórek. Kadetki spisały się bardzo dobrze zdobywając 1 miejsce, natomiast nasze minisiatkarki zakończyły turniej na dobrym 6 miejscu.

Dodatkowo najlepszą zawodniczką naszego zespołu kadetek została Martyna Apelt, a MVP całego turnieju kadetek Ola Luty.

Najlepszą zawodniczką naszego zespołu w kategorii czwórek została Daria Świerczyńska.

Turniej ten był dobrym przetarciem przed zbliżającym się sezonem.

Gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy!

Poniżej klasyfikacja końcowa Turnieju Kadetek:

  1. Piątka Turek
  2. Krótka Mysiadło
  3. Nike Ostrołęka
  4. Czwórka Aleksandrów Łódzki
  5. UKS Esperanto Warszawa I                                                                                                                                                                                               W turnieju wzięło udział 10 zespołów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Poniżej klasyfikacja końcowa Turnieju Siatkarskich Czwórek:                                                                                                                                     1.  Nike Ostrołęka                                                                                                                                                                                                                   2. Czwórka Aleksandrów Łódzki                                                                                                                                                                                     3.  Nosir Nowy Dwór Mazowiecki                                                                                                                                                                                   6. Piątka Turek                                                                                                                                                                                                         W turnieju wzięło udział 15 zespołów.