logo
605 455 639

Minisiatkarze rozpoczęli rozgrywki !

Minisiatkarze rozpoczęli rozgrywki !

Minisiatkarze rozpoczęli rozgrywki !

Minisiatkarze rozpoczęli rozgrywki !

W tym sezonie Mistrzostwa Wielkopolski w mini – piłce siatkowej trójek chłopców są rozgrywane w formie lig. Dwa nasze zespoły występują w 1 lidze wojewódzkiej. W tym sezonie zostały rozegrane już 2 kolejki 1 ligi  pierwsza 6 marca we Wrześni, druga 27 marca w Stęszewie.

Nasze zespoły rozegrały 2 dobre turnieje, tym samym pozostają w 1 lidze, trzecia kolejka 1 ligi zostanie rozegrana 3 kwietnia.

Poniżej składy zespołów i klasyfikacje końcowe po 1 i 2 kolejce:

UKS „Piątka” 1 : Błaszczyk Marcel – Borowczyk Franciszek- Janaszkiewicz Antoni- Tomaszak Maciej;

UKS „Piątka” 2 : Czyszek Oskar – Mikołajczyk Franciszek – Pikuła Antoni – Sieczkowski Maciej.

Klasyfikacja końcowa poniżej:

Września 06.03.2022 r.

  1. UKS „Piątka” Turek 1
  2. KPS Progress Września 1
  3. KS AZS UAM Poznań 1                                                                                                                                                                                                     7.UKS „Piątka” Turek 2

Stęszew 27.03.2022 r.

  1. KPS Progress Września 1
  2. Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 2
  3. UKS „Piątka” Turek 1                                                                                                                                                                                                     9.UKS „Piątka” Turek 2