logo
605 455 639

Młodziczka 5 w Częstochowie !

Młodziczka 5 w Częstochowie !

Młodziczka 5 w Częstochowie !

W ramach przygotowań do Finału Mistrzostw Wielkopolski (21-23 maj -Kościan), nasze młodziczki wzięły udział w Ogólnopolskim turnieju „Czanka Cup” w  Częstochowie. Turniej odbył się w dniach 15-16 maj w hali przy ulicy Żużlowej. Nasze dziewczyny spisały się dobrze zajmując 5 miejsce na 12 zespołów. Przy odrobinie większej koncentracji mogliśmy zająć 3 miejsce. Na 8 rozegranych meczów wygraliśmy 4 spotkania 1 zremisowaliśmy i 3 przegraliśmy. Turniej w Częstochowie był dobrym przetarciem przed finałem wojewódzkim, który już w najbliższy weekend.

Milo nam poinformować iż najlepszą atakującą turnieju w Częstochowie została Maria Plak.

Poniżej wyniki i końcowa klasyfikacja:

Piątka- Prądniczanka Kraków 0-2  -MUKS Krótka Mysiadło 1-1 -KS Częstochowianka 2-0  – UMKS Tuszyn 2-0 – KS Energetyk II Poznań 2-0 – Sparta Warszawa 2-0- KS Energetyk I Poznań 0-2 – Łaskovia Łask 0-2.

1. KS Energetyk I Poznań 2. Łaskovia Łask 3.UMKS Tuszyn 4. Prądniczanka Kraków 5. UKS „Piątka” Turek 6. Sparta Warszawa 7. Volley 34 Łódź 8. Volleystal Grudziądz 9. MUKS Krótka Mysiadło 10. Energetyk Poznań II 11. Jantar Kalisz 12. KS Częstochowianka.