logo
605 455 639

Porażka na inaugurację

Porażka na inaugurację

Porażka na inaugurację

III liga MĘŻCZYN- 28.09.2020 r.

UKS „Piątka Turek – UKS ” Szamotulanin” Szamotuły 1-3 (19-25, 25-19, 13-25, 15-25).

Skład zespołu:Jakub Bengier,Marcin Buda,Grzegorz Gazdecki,Kacper Kusmirek,Michał Malczewski,Wiktor Nawrocki,Wojciech Ślósarski, Emil Światłowski,Kacper Urbaniak,Dawid Walaszczyk.

Trener:Andrzej Malczewski.

Zdaniem trenera:

W związku z niskim budżetem klubu, Zarząd podjął decyzję o wystawieniu w rogrywkach III ligi młodych zawodników, w większości juniorów, których celem jest rozwój siatkarski. Tak aby w przyszłości spełnić swoje „Siatkarskie Marzenia” i grać w najwyższych klasach rozgrywkowych. Podobnie jak ich starsi koledzy.

Jeżeli chodzi o sam mecz, to faworyt był jeden, finalista Mistrzostw Polski Kadetów zespół Szamotuł. Pomimo porażki cieszy wyrównana walka w pierwszym i drugim secie. Na dzień dzisiejszy na tyle nas stać, na pewno będziemy dalej dobrze pracować, tak aby sprawić sobie i przybyłym kibicom dużo satysfakcji.

Zapraszamy na następny mecz z Enea Energetyk Poznań, dzień i godzinę podamy w połowie tygodnia.