logo
605 455 639

Seniorki Wicemistrzyniami Wielkopolski !!!

Seniorki Wicemistrzyniami Wielkopolski !!!

Seniorki Wicemistrzyniami Wielkopolski !!!

Historyczny wynik stał się faktem „Nasze Seniorki” czyli nasza młodzież wzmocnione jedną seniorką uległy w meczach finałowych o Mistrzostwo III ligi Kobiet zespołowi z Jankowa Przygodzkiego tym samym zostając Wicemistrzyniami Wielkopolski.

Młodość rządzi się swoimi prawami na 7 rozegranych setów w dwumeczu finałowym dziewczyny rozegrały 4 dobre sety, w jednym z setów będąc „na fali” wygrały nawet do 14. Cały problem w siatkówce polega na tym aby tę „falę” utrzymać przez 3 sety. Bezcenne jest doświadczenie, które zbierają nasze młodziczki-kadetki i juniorki  grając ze starszymi zawodniczkami, a to zaprocentuje na przyszłość. Dla większości dziewczyn są to pierwsze zdobyte medale w rozgrywkach klubowych.

Gratulujemy i Życzymy Powodzenie w rozgrywkach barażowych o II ligę !!!

Skład Wicemistrzyń Wielkopolski;

Stoją od lewej; Maria Sieczka, Klaudia Ginter, Paulina Krawczyk, Aleksandra Ślusarek, Weronika Wasilewska, Patrycja Szewczyk, Aleksandra Luty, Patrycja Łyskawa, Aleksandra Kąpielska;

Siedzą od lewej: Julia Zięba, Justyna Wojtaszewska, Martyna Apelt, Maria Plak, Kornelia Janczak.

Wynik dwumeczu poniżej:

Turek 20 marca:

UKS „Piątka” Turek – GLKS Janków Przygodzki 1-3 (6-25, 23-25, 25-14, 16-25);

Janków Przygodzki 21 marca:

GLKS Janków Przygodzki – UKS „Piątka” Turek 3-0 (29-27, 25-20, 25-12).