logo
605 455 639

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY NA „PIĄTKĘ”

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY NA „PIĄTKĘ”

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY NA „PIĄTKĘ”

W dniu 13.12.2020 w niedzielę w godz. 16.00-19.00 w hali przy ul. Parkowej 3 w Turku odbył się turniej Mikołajkowy dla dzieci i młodzieży , ze względu na dużą frekwencje turniej rozegraliśmy nie  w dwóch, a trzech kategoriach : siatkarskie single, deble i trójki.

Głównym celem turnieju było sprawdzenie umiejętności siatkarskich naszych zawodników  (wyniki do analizy zostały u trenerów) oraz integracja naszych najmłodszych adeptów, ze starszymi od minisiatkarki/minisiatkarza do seniorki/seniora.

Turniej był udany, oczywiście na „PIĄTKĘ”, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i ” Mikołajkowe ciacho”.

Oczywiście za szkolenie w 2020 roku jak i sam turniej słowa podziękowania należą się naszym sponsorom:

Burmistrzowi Miasta Turek, Staroście Powiatu Tureckiego, firmom : ADM ELEKTRIK Sp. zo.o, AMH SERVICES,  ANDRE, ELEKTROKABEL, IZOMER, K-FLEX, KOŁTEX, LOGISTIC EVEX, ROLPLAN,  S1 SPOT 1, STYL – DOM, UBEZPIECZENIA BUCHELT, UNICORN T&T.

A za „Mikołajkowe ciacho” – Rodzicom.

DZIĘKUJEMY !!!

Do  zobaczenia na następnych turniejach – już z Publicznością.