logo
605 455 639

W Krakowie kadetki na 6!

W Krakowie kadetki na 6!

W Krakowie kadetki na 6!

W ostatni weekend nasze kadetki wystąpiły XXXVIII Memoriale Wandy Tumidajewicz i Józefa Moszczka, którego gospodarzem był klub TS Wisła Kraków. Nasze dziewczyny rozegrały 22 sety, wygrały 6 spotkań, przegrały 5, zajmując ostatecznie 6 miejsce. W turnieju wystąpiło 12 zespołów z całej Polski. Krótko o naszym zespole – nowy zespół, perspektywiczny i pozytywnie nastawiony do pracy , grający lepiej z meczu na mecz. Teraz przed zespołem 3-miesięczny okres przygotowawczy do nowego sezonu.

Do zobaczenia w sezonie 2022/2023 !!!

Zespół w Krakowie wystąpił w następującym składzie: Iga Musiałowska, Paulina Krawczyk, Weronika Wasilewska, Ola Ślusarek, Ola Gawrońska, Kasia Pietrzak, Julia Światłowska, Nikola Świerczyńska, Nikola Sakowska.

Poniżej nagrody indywidualne:

Najlepsza zawodniczka naszego zespołu: Paulina Krawczyk,

Najlepsza leworęczna zawodniczka turnieju: Weronika Wasilewska.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. TS Wisła Kraków 2.SMS Sparta Kraków 3.MKS V LO Rzeszów 4.Setbol Oświęcim 5. UKS ZSMS Poznań 6. UKS „Piątka” Turek 7.Wisła Kraków II 8. MKS Dąbrowa Górnicza 9. MKS Andrychów 10.MOS Wola Warszawa 11. KS AGH Kraków 12. TPS Czarni Słupsk.