logo
605 455 639

Wracamy do rozgrywek – Minisiatkarki zagrają Ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski 22 maja

Wracamy do rozgrywek – Minisiatkarki zagrają  Ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski 22 maja

Wracamy do rozgrywek – Minisiatkarki zagrają Ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski 22 maja

Od 19 kwietnia do treningów wrócili nasi najmłodsi adepci, którzy przygotowują się do kolejnego etapu rozgrywek.

Jak informowaliśmy wcześniej nasze najmłodsze zawodniczki w kategorii ” Dwójek” na turnieju eliminacyjnym (I rundzie) rozegranym w dn.07.03.2021 r. w Kaliszu, zajęły odpowiednio 2,4 i 6 miejsce. Miejsca te pozwoliły ominąć naszym zespołom II rundę i uzyskać awans do ćwierćfinału Mistrzostw Wielkopolski, który pierwotnie miał zostać rozegrany 17 kwietnia. Z wiadomych względów rozgrywki ćwierćfinałowe uległy przesunięciu . Nowy termin ustalono na 22 maja.

Trzymamy kciuki i życzymy awansu do półfinału Mistrzostw Wielkopolski.